Аратта - На головну

17 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація на фронті: російські бойовики не припинили обстрілів

Захист держави 6739 переглядів

Опубліковано - 1.02.2016 19:36 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація на фронті: російські бойовики не припинили обстрілів
Ситуація на фронті: російські бойовики не припинили обстрілів
Впродовж дня ситуація в зоні проведення АТО залишалася стабільно-напруженою.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Бандформування російських найманців здебільшого обстрілювали наші позиції в районі Горлівки та на околицях Донецька.

З гранатометів різних систем ворог відкривав вогонь по наших воїнах в Авдіївці та на шахті Бутівка.

Опорні пункти українських Збройних Сил в Опитному противник обстріляв з великокаліберних кулеметів та зенітної установки.

Неспокійно було і в районі Пісків, де противник обстрілював наших воїнів зі стрілецької зброї.

Неподалік тимчасово окупованої Горлівки проросійські бойовики застосували гранатомети та великокаліберні кулемети по наших укріпленнях в Троїцькому, Зайцевому, Новгородському та Майорську.

Загалом, з початку доби члени проросійських терористичних банд 21 раз порушували режим тиші.

Вчора проросійські бандформування продовжують порушувати умови деескалації конфлікту на Донбасі. За минулу добу вони 53 рази відкривали вогонь по позиціях сил АТО, в тому числі й зі зброї забороненою Мінськими домовленостями.

Наші укріплення в районі Красногорівки та Зайцевого противник протягом доби обстрілював зі стрілецької зброї та мінометів калібру 82 та 120-мм. В районі Майорська бойовики застосували міномети та великокаліберні кулемети.

Позиції українських воїнів в Новгородському піддалися ворожому обстрілу з БМП та гранатометів різних систем.
Напруженою залишається обстановка на околицях тимчасово окупованого Донецька. З гранатометів різних систем та стрілецької зброї були обстріляні наші опорні пункти в Авдіївці, Пісках, Опитному, Мар’їнці та на шахті Бутівка.

На Маріупольському напрямку мінометному обстрілу піддалися українські позиції в районі Старогнатівки.



Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.