Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рогозіна не пустили до Чорногорії

Політика 7355 переглядів

Опубліковано - 11.02.2016 16:26 | Всі новини | Версія для друку

Рогозіна не пустили до Чорногорії
Рогозіна не пустили до Чорногорії
Чорногорське Міністерство закордонних справ повідомляє, що віце-прем’єра Росії Дмітрія Рогозіна не впустили на територію Чорногорії.

За повідомленням МЗС, Рогозін є у списку 50 російських політиків і бізнесменів, яким заборонений в’їзд до цієї балканської країни.

Лідер проросійської партії Мілан Кнезевич запросив Рогозіна, не порадившись із владою Чорногорії, додали в міністерстві.

Чорногорія, яка домагається вступу в Євросоюз і НАТО, підтримала санкції Заходу проти Росії за її дії в Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.