Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія використовує пропаганду для провокування міжнародних конфліктів

Світ навколо нас 4592 перегляди

Опубліковано - 30.08.2016 11:50 | Всі новини | Версія для друку

Росія використовує пропаганду для провокування міжнародних конфліктів
Росія використовує пропаганду для провокування міжнародних конфліктів
Росія є основним підозрюваним у поширенні чуток і непідтверджених фактів серед шведського населення у процесі розгляду Швецією можливого військового партнерства з НАТО, – повідомляє видання The New York Times.

Потік негативних заяв щодо НАТО, що поширились в засобах масової інформації, викликали вороже ставлення з боку народу щодо угоди з Альянсом.

Простежити сліди дезінформації нелегко, проте аналітики та експерти стверджують, що розпізнають у швецьких подіях традиційну російську схему, яка передбачає появу неправдивої інформації десь у Росії, потім її поширення серед ультра-лівих або ультра-правих електронних джерел і, врешті, вихід сфарбикованої інформації у маси.

Інформація є зброєю і невід’ємною часткою російської військової доктрини з важливим стратегічним значенням. Інформаційний простів деякі деякі військові кервники називають вирішальним полем боя. Основними цілями Кремля є послабити згуртованість членів НАТО та Європейського Союзу, посіяти між ними ворожнечу та притупити опозицію щодо Росії, – пише видання.

Попередні кампанії Кремля з пропаганди фальшивої інформації торкнулися Україну (2014 рік – початкові повідомлення про випуск російських військ у Криму), Німеччину (історія про зґвалтування мігрантами 13-літньої дівчини) та інших європейських країн, - нагадує автор статті.

Поширення неправдивих історій не є новим методом Росії – яскравим прикладом є пропаганда часів «холодної війни», проте зараз особливо помітним стає намагання Кремля виграти будь-яку інформаційну війну. Як зазначив Дмітрій Кісєльов, російський телеведучий і директор новинної агенції «Росія сьогодні», в інтерв’ю для російського каналу 24: «Сьогодні набагато дорожче вбити одного ворожого солдата, ніж це було під час Другої світової війни, Першої світової війни чи в часи середньовіччя.». І в той час, як «переконання» є дорожчим також, – підкреслив Кісєльов, – «якщо ти можеш переконати особу, тобі не потрібно її вбивати.»
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.