Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США і Італія порозумілися щодо продовження санкцій проти РФ

Світ навколо нас 4433 перегляди

Опубліковано - 18.10.2016 22:52 | Всі новини | Версія для друку

США і Італія порозумілися щодо продовження санкцій проти РФ
США і Італія порозумілися щодо продовження санкцій проти РФ
Президент США Барак Обама заявив після зустрічі з прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці у Вашингтоні, що обидві сторони підтвердили важливість збереження санкцій щодо Росії, запроваджених через її агресію проти України.

Як сказав Обама на спільній із Ренці прес-конференції, «ми обговорили нашу спільну стурбованість щодо становища в Україні і важливості збереження санкцій – у тому числі санкцій ЄС, – доки і Росія, і Україна не виконають своїх зобов’язань за мінськими домовленостями».

«Ми сповнені рішучості співпрацювати з «нормандською групою» на дипломатичному фронті, щоб досягти цієї мети», – додав він.

Президент США нагадав: «Виклик, який постав перед нами щодо Росії, значною мірою зосереджений на агресії Росії в кількох специфічних місцях світу». За його словами, йдеться про агресію Росії проти Грузії 2008 року, проти України, де США разом із європейцями намагалися стати посередниками і прийшли до мінських домовленостей про мирне вирішення цих питань, а також у Сирії.

Італія належить до тих кількох країн-членів Європейського союзу, де ведеться найбільше мови про можливість скасувати санкції щодо Росії, накладені через її агресію проти України на частині Донбасу, і без урегулювання в тому регіоні. Офіційна позиція Євросоюзу наразі далі полягає в тому, що ці санкції мають лишатися до повного виконання мінських домовленостей, ключем до якого є бажання чи небажання Росії припинити своє втручання. Але в керівництві ЄС визнають, що зазнають тиску з боку проросійських кіл із вимогою скасувати ці санкції якнайшвидше.

США, які разом із країнами-членами «Групи семи», як і ЄС, теж запровадили свої санкції щодо Росії, твердо дотримуються позиції про неможливість скасувати їх до повного виконання мінських угод.

Крім того, Захід наклав щодо Росії ще низку санкцій через окупацію нею українського Криму. Вони мають тривати до деокупації півострова.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.