Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США розширили санкційний список проти Росії

Світ навколо нас 4991 перегляд

Опубліковано - 20.12.2016 22:35 | Всі новини | Версія для друку

США розширили санкційний список проти Росії
США розширили санкційний список проти Росії
Міністерство фінансів США розширило список санкцій проти Російської Федерації через її дії в Україні.

Про це офіційно повідомило Міністерство фінансів США.

"Для збереження ефективності існуючих санкцій, Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC), відповідно до двох Виконавчих розпоряджень, пов’язаних з Україною і Росією, сьогодні внесло (до списку санкцій – ред.) семеро людей, вісім підприємств, а також два судна", - йдеться в офіційному повідомленні.

Зазначається, що під обмеження потрапили 26 дочірніх компаній російського "Агробанку" і підприємства "Новатек".

"Сьогоднішня акція є відповіддю на незаконну окупацію Росією Криму та триваючої агресії в Україні", - заявив з цього приводу виконуючий обов’язки директора OFAC Джон Смітт. Це є "частиною постійних зусиль міністерства щодо протидії спробам обійти ці санкції".

США залишатимуться непохитними у своїй прихильності зберігати дію санкцій, "поки Росія повністю не виконає свої зобов’язання за Мінськими угодами", наголосили у відомстві. Ця позиція підкреслює несприйняття урядом США російської окупації Криму, а також тверду відмову визнати спробу анексії півострова.

Нові обмеження, введені американським мінфіном, слідують за розширенням санкцій Європейського Союзу в понеділок. У Вашингтоні наголосили, що це "зміцнює незмінну єдність (США і ЄС – ред.) у підтримці суверенітету й територіальної цілісності України".

Відповідно до розпоряджень адміністрації США, список санкцій поповнили:

АТ "Інститут Стройпроект", який працює над проектуванням мосту через Керченську протоку;
ВАТ "Карст", компанія-субпідрядник у будівництві мосту через Керченську протоку;
"Кримська залізниця";
"Кримські порти".

Крім того, до "чорного списку" мінфіну США потрапили чотири російських компанії, які надавали матеріальну, фінансову або технологічну підтримку у незаконних діях РФ, а також два судна "Маршал Жуков" і "Сталінград".

При цьому вказуються прізвища російських посадовців: Кіріл Ковальчук, Дмітрій Лєбєдєв, Дмітрій Мансуров, Міхаїл Клішин, Олег Мінаєв і Міхаїл Дєдов. Обмеження накладені через надання фінансової, матеріальної або технічної підтримки банку "Росія", компанії ABR Management та Собінбанку. Кожен з цих осіб займає адміністративні посади в одній із зазначених установ та їх філіях.

До цього списку також включений Євгєній Пригожин, який "має великі ділові зв’язки з Міністерством оборони РФ", а також буре участь у контракті на будівництво військової бази поблизу кордону Росії з Україною.

Як повідомлялося раніше, 19 грудня Рада ЄС прийняла рішення про продовження економічних секторальних санкцій відносно Росії до 31 липня 2017 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.