Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Санкції проти РФ не вплинули на економіку ЄС

Світ навколо нас 5374 перегляди

Опубліковано - 13.01.2017 17:59 | Всі новини | Версія для друку

Санкції проти РФ не вплинули на економіку ЄС
Санкції проти РФ не вплинули на економіку ЄС
Запроваджені Європейським Союзом економічні секторальні санкції відносно Росії у відповідь на агресію проти України мають мінімальний вплив на економку самого Співтовариства.

Про це, відповідаючи на запитання власного кореспондента Укрінформу у Брюсселі, заявила речник Єврокомісії Майя Косьянчич.

«Відносно конкретного впливу я можу сказати, що він є мінімальним на економіки країн-членів», - наголосила представник Єврокомісії.

У керівній інституції також повідомили, що Єврокомісія здійснює регулярну оцінку економічного впливу санкцій на тлі рецесії в Росії та інформує про це Комітет постійних представників країн-членів при Раді ЄС.

«Оцінки є всеохоплюючими та грунтуються на офіційних даних, отриманих від країн-членів. Відтак, результати є об’єктивними», - заявили у Єврокомісії.

Як наголосили в ЄС, уведені обмежувані заходи є сильним сигналом для керівництва РФ: дестабілізація України та будь-яких інших сусідніх європейських країн призведе до втрат російської економіки.

«Починаючи з кінця 2014 року, російська економіка перебуває у глибокій рецесії. У 2015 році ВВП країни скоротився на 3,7%, а в 2016-му ще на 1%», - нагадали в ЄС.

Водночас, додали в Єврокомісії, зворотній ефект санкцій для економіки ЄС є обмежений та повністю керований.

Як повідомлялося раніше, черговий пакет антиросійських санкцій продовжено на подальші півроку та діятимуть до 31 липня 2017 року.

За політичним рішенням ЄС, санкції триватимуть, поки РФ не виконає у повному обсязі Мінські домовленості.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.