Аратта - На головну

11 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Адвокати Януковича збираються судитися з ГПУ

Кримінал 8676 переглядів

Опубліковано - 10.03.2017 17:41 | Всі новини | Версія для друку

Адвокати Януковича збираються судитися з ГПУ
Адвокати Януковича збираються судитися з ГПУ
Адвокати Віктора Януковича погрожують співробітникам Генпрокуратури України судом через їхню відмову допитати екс-президента в Росії.

Про це йдеться у заяві адвоката Януковича Віталія Сердюка, текст якої є у розпорядженні "Української правди".

"Наскільки нам відомо, в грудні 2016 року Генеральна прокуратура надіслала кілька запитів про проведення допиту Віктора Януковича. Більше того, 13 липня 2016 року Печерський районний суд м. Києва виніс рішення, яким, на наше прохання, зобов’язав працівників Генеральної прокуратури здійснити допит Віктора Януковича за місцем його перебування", - заявив Сердюк.

Таким чином, за його словами, ГПУ відмовляється виконувати рішення суду.

"Якщо ж ГПУ і надалі ухилятиметься від співробітництва з ГП РФ в рамках міжнародного права, в рамках Конвенції, це буде підставою для застосування механізму притягнення посадових осіб ГПУ до кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення", - наголосив Віталій Сердюк.

Крім того, адвокат заявив, що пояснення щодо того, чи було звернення Януковича до Росії з проханням ввести війська в Україну може дати тільки Янукович.

Як повідомлялося раніше, прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко заявив, що українські правоохоронці не братимуть участі в допиті екс-президента України Віктора Януковича на території РФ.

Раніше Генеральна прокуратура РФ у відповідь на запит Генпрокуратури України повідомила, що готова організувати допит екс-президента України Януковича на території РФ в присутності українських слідчих.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.