Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Чекіст-хакер, якого розшукує ФБР, спокійно живе у Росії

Світ навколо нас 6038 переглядів

Опубліковано - 13.03.2017 18:41 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Чекіст-хакер, якого розшукує ФБР, спокійно живе у Росії
Кібервійна. Чекіст-хакер, якого розшукує ФБР, спокійно живе у Росії
Росіянин Євгеній Богачов, який є найрозшукуванішим хакером у світі, пов’язаний з Федеральною службою безпеки (ФСБ) РФ.

Про це повідомляє видання The New York Times з посиланням на джерела.

Як зазначається, у США Богачова звинувачують у створенні вірусної програми, за допомогою якої були викрадені сотні мільйонів доларів з банківських рахунків по всьому світу. За допомогу в його затриманні ФБР встановило рекордну винагороду у $3 млн, пише NYT.

«Але ясно, що для Росії він більше, ніж просто злочинець. З одного боку, Богачов мав контроль над більше ніж мільйоном комп’ютерів у різних країнах, з можливим доступом до всього - від сімейних фотографій з відпустки і курсових робіт з бізнес-пропозицій і до вельми конфіденційної особистої інформації. Майже точно, що всі комп’ютери, що належать урядовим чиновникам і підрядникам у ряді країн, були серед заражених пристроїв», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється у матеріалі, російським спецслужбам могло бути вигідно отримання доступу до інформації з комп’ютерів, заражених Богачовим, оскільки це позбавляло їх необхідності проводити рутинну роботу зі зламу.

Зазначається, що росіяни були особливо зацікавлені в інформації, отриманої від військових і розвідувальних служб щодо бойових дій на сході України і війни в Сирії. Зокрема, на заражених комп’ютерах у США були зафіксовані спроби отримати доступ до секретної військової та розвідувальної інформації, при цьому у пошуку використовувалися ключові слова "цілком таємно" або "міністерство оборони".

У своєму розслідуванні ФБР також спирається на дані українського МВС, яке передавало в США інформацію про пересування Богачова. 33-річний хакер, за даними українського відомства, «працює під керівництвом спеціального підрозділу ФСБ».

Видання наводить той факт, що незважаючи за запропоновану ФБР винагороду, Богачов не ховається, а відкрито живе в Анапі та володіє нерухомістю - великою квартирою і дорогими автомобілями і яхтою.

Як повідомлялося раніше, у грудні адміністрація Обами оголосила санкції стосовно Богачова та п’яти інших осіб у відповідь на висновки розвідувальних агентств щодо втручання Росії у президентські вибори.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.