Аратта - На головну

26 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У міністерстві економіки ФРН побоюються спалаху торговельної війни між ЄС та США

Світ навколо нас 5020 переглядів

Опубліковано - 27.07.2017 13:44 | Всі новини | Версія для друку

У міністерстві економіки ФРН побоюються спалаху торговельної війни між ЄС та США
У міністерстві економіки ФРН побоюються спалаху торговельної війни між ЄС та США
Запровадження Вашингтоном в односторонньому порядку нових санкцій проти Росії може спровокувати торговельну війну між ЄС та США, застерегла міністерка економіки Німеччини Бріґітте Цюпріс.

Запровадження нових санкцій США щодо РФ може призвести до торговельної війни між Євросоюзом та Сполученими Штатами. Про це заявила в четвер, 27 липня, міністерка економіки Німеччини Бріґітте Цюпріс (Brigitte Zypries) в ефірі телеканалу ARD, передає інформагенція Reuters.

На думку Цюпріс, це "було б зовсім погано". Водночас вона висловила сподівання, що головною метою запроваджених американцями нових санкцій не є цілеспрямована шкода Європі. Але у підсумку розширення обмежувальних заходів може нашкодити європейським компаніям, додала міністерка економіки.

Вона вказала, що в ЄС почали обговорювати можливі заходи у відповідь. За словами Цюпріс, до них можна буде вдатися в рамках механізмів, передбачених Світовою організацією торгівлі (СОТ). Крім того, є ще можливість застосувати інші контзаходи, припустила міністерка. Утім, вона зазначала, що головною метою співпраці має бути сприяння торгівлі.

Нагадаємо, Палата представників Конгресу США ухвалила розширення санкцій проти Росії, Ірану та Північної Кореї. Нові санкції передбачають штрафні санкції для європейських компаній, які, зокрема, співпрацюватимуть з російським "Газпромом" при реалізації газопроводу "Північний потік-2".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.