Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих

Кримінал 6909 переглядів

Опубліковано - 2.10.2017 19:07 | Всі новини | Версія для друку

Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих
Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих
Суд засекретив судові рішення у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета за клопотанням слідчих, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Слідство не може відбуватися під відеокамерами та постійним спостереженням вільних фрілансерів-журналістів. Слідство – це процес, який передбачає певну закритість для забезпечення результату та ефективності», – прокоментував Аваков.

У свою чергу голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що прохання про закриття інформації у справі викликане суспільним резонансом.

«Враховуючи ту ситуацію, що це правопорушення – одне із тих, яке має велике суспільне навантаження, ми звернулись до суду щодо закриття інформації у відкритому реєстрі. Суд нам погодив це, і ми працюємо далі», – додав Князєв.

За його словами, слідча група з розслідування вбивства Павла Шеремета опрацьовує низку робочих версій і без рішень суду далі не можна проводити слідчі дії.

21 вересня у ЗМІ з’явилася інформація, що Національна поліція з 24 липня засекретила всі рішення судів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Причина цього рішення не вказувалась.

Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Українська влада кваліфікує загибель журналіста як умисне вбивство. До цього часу офіційного підозрюваного у розслідуванні вбивства Шеремета немає.

Раніше правоохоронці вже заявляли, що до роботи над справою залучали міжнародні служби ФБР і Інтерпол, але про результати їхньої роботи не повідомляли.

12 липня міжнародна організація «Комітет захисту журналістів» у своєму звіті розкритикувала розслідування вбивства Шеремета і заявила, що воно викликає більше запитань, ніж відповідей, через майже рік після вбивства.

Павло Шеремет – білоруський, російський і український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в інтернет-виданні «Українська правда», а також на радіо «Вести».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.