Аратта - На головну

7 квітня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У 2017 році в світі загинули 65 журналістів

Світ навколо нас 4317 переглядів

Опубліковано - 19.12.2017 13:40 | Всі новини | Версія для друку

У 2017 році в світі загинули 65 журналістів
У 2017 році в світі загинули 65 журналістів
Упродовж 2017 року у світі загинули 65 журналістів, ще двоє зникли безвісти, повідомляє у своєму щорічному звіті міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF). За даними RSF, це найменша кількість загиблих колег за останні 14 років.

Серед причин цього RSF називає виїзд журналістів із країн, у яких їхня робота стала надто небезпечною, зокрема, з Сирії, Іраку, Ємену та Лівії.

Також у звіті йдеться про те, що 45 журналісти утримуються як заручники, ще 326 – ув’язнені.

Укладачі звіту включили до тексту згадку про двох українських журналістів, яких утримують бойовики угруповань «ДНР» та «ЛНР». ідеться про викрадення в Донецьку журналіста Станіслава Асєєва, який співпрацював у тому числі і з Радіо Свобода, та луганчанина, блогера Едуарда Недєляєва. За даними організації, Недєляєва бойовики влітку «засудили» до 14 років ув’язнення за проукраїнську позицію.

Сепаратисти на Донбасі «розглядають небагатьох критично налаштованих журналістів, які ще не втекли, як шпигунів», вказують автори звіту. За даними RSF, на початку збройного конфлікту у 2014 році на Донбасі було викрадено понад 30 журналістів. Той факт, що у 2017 році там викрадено двох працівників ЗМІ, у звіті пояснюється зниженням інтенсивності бойових дій, зміцненням лінії фронту та тим фактом, що нині на непідконтрольних Києву територіях Донбасу майже не залишилось критично налаштованих журналістів.

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» з 1995 року публікує щорічні звіти щодо вбитих, ув’язнених, викрадених та зниклих працівників ЗМІ. У звітах ідеться лише про випадки, щодо яких підтверджено, що медіапрацівники зазнавали утисків та репресій саме у зв’язку з професійною діяльністю.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.