Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС продовжив санкції проти РФ

Світ навколо нас 4476 переглядів

Опубліковано - 12.03.2018 15:12 | Всі новини | Версія для друку

ЄС продовжив санкції проти РФ
ЄС продовжив санкції проти РФ
Рада Європейського союзу 12 березня продовжила ще на півроку санкції, впроваджені ЄС проти причетних до посягань і підриву територіальної цілісності, суверенітету й незалежності України.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, санкції, що стосуються 150 осіб та 38 організацій, діятимуть до 15 вересня 2018 року.

Як пояснила в своїй заяві Рада ЄС, «оцінка ситуації наводить на висновок, що змінювати режим санкцій немає необхідності. Відповідна інформація та причини внесення цих осіб та організацій до списку підсанкційних були в міру необхідності оновлені».

Нинішнє рішення буде опубліковане в Офіційному журналі ЄС 13 березня 2018 року.

Перед цим Рада ЄС продовжувала санкції проти Росії через загрозу суверенітетові України 14 вересня 2017 року – до 15 березня 2018 року.

Обмежувальні заходи включають у себе візові обмеження і замороження рахунків. У заяві на сайті Ради було вказано, що оцінка ситуації в Україні «не засвідчила зміни у санкційному режимі». Брюссель тоді вилучив із санкційного списку чотирьох сепаратистів, які були вбиті.

Обмежувальні заходи були впроваджені у березні 2014 року як реакція Європейського союзу на кризу в Україні.

У відповідь на кризу в Україні ЄС впровадив й низку інших санкцій, а саме: економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, які є чинними до 31 липня 2018 року; обмежувальні заходи, що діють на території Криму та Севастополя у відповідь на незаконну анексію Росією півострова. Вони чинні до 23 червня 2018 року.

Схожі санкції запровадили також США й інші країни «Групи семи» і деякі інші держави.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.