Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ06 Квітня+2°76%735мм1м/c07.04+2°08.04+2°09.04+3°

Наш банер

Наш банер


Українські компанії виграли суд проти Росії за втрачені в Криму активи

Економіка 6161 перегляд

Опубліковано - 10.05.2018 11:26 | Всі новини | Версія для друку

Українські компанії виграли суд проти Росії за втрачені в Криму активи
Українські компанії виграли суд проти Росії за втрачені в Криму активи
Постійна палата третейського суду (ППТС) в Гаазі задовольнила колективний позов 18 українських компаній і однієї приватної особи проти Російської Федерації через втрачені ними активи в результаті анексії Криму.

В оприлюдненому 9 травня прес-релізі щодо рішення суду говориться, що позов було подано 19 червня 2015 року. Позивачі стверджували, що Російська Федерація порушила свої зобов’язання, які витікають з Російсько-Українського договору про захист інвестицій, шляхом вживання в серпні 2014 року заходів, які перешкоджали їхнім інвестиціям в об’єкти нерухомості на території Криму і у підсумку привели до експропріації цих інвестицій.

Як розповів Голосу Америки Джин Берд, партнер юридичної фірми Arnall Golden Gregory LLP, Росія відмовилася брати участь у цьому арбітражі, не визнаючи юрисдикції ППТС у цій справі, та не призначила свого арбітратора. Тож третій арбітратор був призначений Постійною палатою третейського суду. Трибунал прийняв рішення розглянути справу, оскільки мав повноваження це зробити без згоди однієї з сторін.

Розглянувши справу, Постійна палата третейського суду одноголосно прийняла рішення на користь українських інвесторів. Оскільки Росія відмовилася визнавати юрисдикцію ППТС і не брала участі у засіданні, вона, швидше за все, не захоче виплачувати компенсацію добровільно. В такому випадку очікується, що інвестори звернуться за силовим вилученням активів, які належать Російській Федерації, каже Джин Берд.

Інформація про Постійну палату третейського суду

Постійна палата третейського суду - це міжнародна організація, заснована Гаазькою конвенцією про мирне вирішення міжнародних спорів 1899 року. Членами ППТС є 121 сторона. Штаб-квартира ППТС розміщена у Палаці Миру в Гаазі, Нідерланди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...