Аратта - На головну

25 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українські компанії виграли суд проти Росії за втрачені в Криму активи

Економіка 6219 переглядів

Опубліковано - 10.05.2018 11:26 | Всі новини | Версія для друку

Українські компанії виграли суд проти Росії за втрачені в Криму активи
Українські компанії виграли суд проти Росії за втрачені в Криму активи
Постійна палата третейського суду (ППТС) в Гаазі задовольнила колективний позов 18 українських компаній і однієї приватної особи проти Російської Федерації через втрачені ними активи в результаті анексії Криму.

В оприлюдненому 9 травня прес-релізі щодо рішення суду говориться, що позов було подано 19 червня 2015 року. Позивачі стверджували, що Російська Федерація порушила свої зобов’язання, які витікають з Російсько-Українського договору про захист інвестицій, шляхом вживання в серпні 2014 року заходів, які перешкоджали їхнім інвестиціям в об’єкти нерухомості на території Криму і у підсумку привели до експропріації цих інвестицій.

Як розповів Голосу Америки Джин Берд, партнер юридичної фірми Arnall Golden Gregory LLP, Росія відмовилася брати участь у цьому арбітражі, не визнаючи юрисдикції ППТС у цій справі, та не призначила свого арбітратора. Тож третій арбітратор був призначений Постійною палатою третейського суду. Трибунал прийняв рішення розглянути справу, оскільки мав повноваження це зробити без згоди однієї з сторін.

Розглянувши справу, Постійна палата третейського суду одноголосно прийняла рішення на користь українських інвесторів. Оскільки Росія відмовилася визнавати юрисдикцію ППТС і не брала участі у засіданні, вона, швидше за все, не захоче виплачувати компенсацію добровільно. В такому випадку очікується, що інвестори звернуться за силовим вилученням активів, які належать Російській Федерації, каже Джин Берд.

Інформація про Постійну палату третейського суду

Постійна палата третейського суду - це міжнародна організація, заснована Гаазькою конвенцією про мирне вирішення міжнародних спорів 1899 року. Членами ППТС є 121 сторона. Штаб-квартира ППТС розміщена у Палаці Миру в Гаазі, Нідерланди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.