Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент Нідерландів схвалив угоду з Україною щодо розслідування в справі MH17

Світ навколо нас 4960 переглядів

Опубліковано - 13.06.2018 13:39 | Всі новини | Версія для друку

Парламент Нідерландів схвалив угоду з Україною щодо розслідування в справі MH17
Парламент Нідерландів схвалив угоду з Україною щодо розслідування в справі MH17
Парламент Нідерландів схвалив підписану у 2017 році угоду з Україною угоду про кримінальне переслідування осіб, підозрюваних у причетності до катастрофи малайзійського «Боїнга» в липні 2014 року над Донбасом.

Договір закріплює положення про те, що судовий процес відбудеться у голландському суді.

Домовленості стосуються юрисдикції Нідерландів і права кримінального переслідування, регулюють правила допиту підозрюваних, дозволяють проводити суд за допомогою відеоконференції. Вони також зобов’язують Україну виконати обвинувальні вироки, якщо засуджених не видадуть Нідерландам.

Схвалення угоди парламентом Нідерландів «є важливим кроком на шляху до пошуку істини і притягненню підозрюваних до суду, тим самим задовольняючи вимоги родичів жертв», заявив міністр закордонних справ країни Стеф Блок.

Минулого тижня уряд Нідерландів заявив, що не вбачає відповідальності влади України за катастрофу малайзійського «Боїнга».

Наприкінці травня 2018 року Спільна слідча група (JIT) оголосила, що «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній» був збитий над Донбасом 17 липня 2014 року з установки «Бук», приписаної до 53-ї зенітно-ракетної бригаді російських Збройних сил. Група Bellingcat незабаром опублікувала розслідування, в якому говорилося, що до транспортування «Бука» на Донбас, імовірно, причетний офіцер ГРУ Генштабу Збройних сил Росії Олег Іванников.

Росія неодноразово заперечувала причетність до катастрофи «Боїнга», в результаті якої загинули 298 людей, переважно громадян Нідерландів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.