Аратта - На головну

25 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські чекісти заґратували чергового українця

Імперія «Совок» 5072 перегляди

Опубліковано - 26.07.2018 20:05 | Всі новини | Версія для друку

Російські чекісти заґратували чергового українця
Російські чекісти заґратували чергового українця
У столиці Росії затримали українця Сергія Бугайчука, провідника потягу “Ковель-Москва”. Його звинувачують у незаконному перевезенні зброї.

Наразі мешканець Рівного перебуває в СІЗО "Лефортово".

Затримання Бугайчука в Росії підтвердили в "Укрзалізниці", повідомляє "Укрінформ".

МЗС України звернувся до ФСБ та Міністерства закордонних справ Російської Федерації з клопотанням підтвердити утримання громадянина України в "Лефортово".

Дипломати також просять надати дозвіл консулу відвідати затриманого, повідомив ВВС News Україна заступник директора консульського департаменту МЗС Василь Кирилич.

За його словами, російська сторона не поінформувала дипломатичну установу України про затримання, що є порушенням положень консульської конвенції.

Про затримання провідника розповів адвокат Марк Фейгін, повідомляє "Громадське". За його словами, українця затримали на вокзалі у Москві ще 11 липня, зброї при ньому не було.

12 липня суд обрав для українця запобіжний захід - тримання під вартою на два місяці, розповів Фейгін. За його словами, Бугайчук не визнає себе винним.

Згідно з копією постанови суду, яку Фейгін надав UA:Рівне, Бугайчука та кількох інших осіб звинувачують у незаконних поставках до РФ пістолетів для подальшого перепродажу.

Як зазначено в постанові, за версією російського слідства, мешканець Рівного Бугайчук входив до злочинної групи з трьох осіб, яка займалася перевезенням зброї через кордон.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.