Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія і її сили постійно перешкоджають роботі спостерігачів ОБСЄ на Донбасі

Війна з Росією (АТО) 4385 переглядів

Опубліковано - 8.08.2018 12:30 | Всі новини | Версія для друку

Росія і її сили постійно перешкоджають роботі спостерігачів ОБСЄ на Донбасі
Росія і її сили постійно перешкоджають роботі спостерігачів ОБСЄ на Донбасі
Cпецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер заявляє, що Росія і підтримувані нею сили постійно перешкоджають роботі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

«Росія і її сили регулярно блокують спостерігачів ОБСЄ, порушуючи свої зобов’язання. Росія не хоче, аби у світі побачили, що вона створила гуманітарну, економічну та екологічну катастрофу на Донабсі. Настав час для миру в Україні», – написав Волкер в twitter.

Так Волкер відреагував на повідомлення ОБСЄ 3 серпня про те, що спостерігачів місії зупинили на в’їзді до непідконтрольного урядові Новоазовська.

У СММ ОБСЄ також заявили, що на непідконтрольній українській владі території Донеччини протягом минулого місяця свобода пересування спостерігачів обмежувалася приблизно 40 разів.

СММ ОБСЄ регулярно повідомляє про перешкоджання діяльності спостерігачів.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ. СMM – це неозброєна цивільна місія. Її основні завдання – це неупереджено і об’єктивно спостерігати й звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.