Аратта - На головну

5 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Помпео вважає, що Україна має виконати всі умови МВФ

Економіка 6229 переглядів

Опубліковано - 8.08.2018 15:37 | Всі новини | Версія для друку

Помпео вважає, що Україна має виконати всі умови МВФ
Помпео вважає, що Україна має виконати всі умови МВФ
Очільник Держдепартаменту США Майк Помпео привітав президента України Петра Порошенка із ухваленням законодавства про антикорупційний суд та нагадав про необхідність виконання інших вимог МВФ.

Президент України Петро Порошенко ввечері у вівторок, 7 серпень, провів телефонну розмову з держсекретарем США Майком Помпео. "Держсекретар привітав нещодавнє ухвалення в Україні законодавства щодо антикорупційного суду і закону про національну безпеку", - йдеться у повідомленні на сайті Держдепартаменту. Своєю чергою, Порошенко подякував Майку Помпео "за історичну декларацію (25 липня. - Ред.) про невизнання спроби анексії українського Криму російським агресором", зазначається на сайті українського президента.

Помпео закликав Україну виконати вимоги Міжнародного валютного фонду, які є необхідними для отримання Києвом наступного кредитного траншу обсягом у два мільярди доларів США. Створення антикорупційного суду було однією із таких вимог. Серед інших вимог - підвищення цін на газ для населення, скорочення видатків та пошуки можливостей поповнити бюджет, щоб покрити нестачу надходжень на початку поточного року.

Серед інших тем, які обговорювали Порошенко та Помпео, перспектива розміщення міжнародних миротворців ООН на всій території окупованого Донбасу, звільнення українців, ув’язнених Росією, безпекові виклики, спричинені проектом "Північний потік-2".

Нагадаємо, за поточною програмою МВФ на загальну суму 17,5 мільярдів доларів Київ отримав лише половину грошей. Останній транш надійшов у квітні минулого року. Впродовж найближчих двох років Київ має повернути 15 мільярдів доларів боргу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.