Аратта - На головну

25 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ООН зацікавилися політикою цензури у Цукерберга

Світ навколо нас 4574 перегляди

Опубліковано - 3.09.2018 13:48 | Всі новини | Версія для друку

В ООН зацікавилися політикою цензури у Цукерберга
В ООН зацікавилися політикою цензури у Цукерберга
Незалежна експертка при Раді ООН з прав людини Фінула Ні Алан написала листа засновнику соцмережі Facebook Маркові Цукербергу. В ньому вона висловила своє занепокоєння «надто широким визначенням поняття «тероризм» у політиці Facebook».

На думку Ні Алан, підхід соцмережі до протидії тероризму в нинішньому вигляді може зокрема вдарити й по свободі висловлення думки.

У листі Ні Алан, Спеціальна доповідачка з питань промоції та захисту прав людини при Раді ООН, цитує визначення тероризму, які опублікували самі представники соцмережі у квітні 2018 року: «будь-яка неурядова організація, залучена до навмисних актів насильства проти осіб або майна, щоб залякати цивільне населення, уряд або міжнародні організації задля досягнення політичних, релігійних або ідеологічних цілей».

Ні Алан вважає, що таке визначення є недостатньо точним для автоматичного виявлення терористичних повідомлень і може призвести до «дискримінаційної імплементації, надмірної цензури та довільної відмови в доступі та використанні послуг Facebook».

На думку представниці ООН, подібне становище є загрозливим з огляду на кількість держав, уряди яких хотіли б таврувати будь-яке інакомислення як прояви тероризму.

Крім того, Ні Алан звертає увагу на те, що подібне визначення суперечить міжнародному гуманітарному праву. На її думку, воно трактує всі неурядові збройні формування, що беруть участь у не міжнародних військових конфліктах, як терористичні, навіть якщо такі групи не порушують міжнародного гуманітарного права.

У висновку Ні Алан запропонувала Цукербергу переглянути свою політику, врахувавши низку міжнародних документів, та конкретизувати правила.

Також вона закликала його пересвідчитися, що компанія має прозорі інструменти, за допомогою яких користувачі можуть оскаржити блокування доступу до соцмережі.

В липні 2018 року стало відомо, що Facebook можуть оштрафувати на суму понад 660 тисяч доларів США через співпрацю з компанією Cambridge Analytica, після якої стався витік даних користувачів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.