Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нафта залишила коридор, який у Росії вважають прийнятним

Економіка 4844 перегляди

Опубліковано - 21.12.2018 08:56 | Всі новини | Версія для друку

Нафта залишила коридор, який у Росії вважають прийнятним
Нафта залишила коридор, який у Росії вважають прийнятним
Котирування «чорного золота» 20 грудня вкотре оновили мінімуми 2018 року, ціна нафти марки Brent упала до рівня вересня 2017 року. За одну торговельну сесії падіння ціни нафти марки Brent склало понад 3%, американська нафта втратила понад 2,5%.

Увечері 20 грудня ціна Brent закриіпилася нижче 55 доларів за барель, ціна сорту West Texas Intermediate – близько 46 доларів за барель.

Причиною чергового зниження ціни стало, серед іншого, підвищення Федеральною резервною системою, яка у США виконує роль центробанку, своєї облікової ставки на 0,25% – до рівня 2,25 – 2,5% річних.

Також на настрої ринку впливає невпевненість інвесторів у перспективах американського фондового ринку та світової економіки в цілому. Ще однією причиною є те, що, попри домовленість членів ОПЕК, Росії та кількох інших країн поза межами картелю про скоординоване зниження видобутку, ринок ще не відчув скорочення пропозиції нафти. На думку аналітиків, ті обсяги «чорного золота», які скоротяться через угоду ОПЕК+, можуть бути заміщені американськими нафтовидобувними компаніями.

Міністр енергетики Росії Олександр Новак висловлював думку, що ціна на нафту в діапазоні 55–65 доларів за барель прийнятна як для виробників, так і для споживачів на світовому ринку.

Котирування нафти суттєво впливають на формування бюджетів Росії та інших країн, значною мірою залежних від експорту енергоносіїв.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.