Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ОБСЄ обговорюють варіанти введення миротворців ООН на Донбас

Війна з Росією (АТО) 3741 перегляд

Опубліковано - 23.01.2019 20:08 | Всі новини | Версія для друку

В ОБСЄ обговорюють варіанти введення миротворців ООН на Донбас
В ОБСЄ обговорюють варіанти введення миротворців ООН на Донбас
Обговорення ідеї та параметрів можливої спільної місії ООН та ОБСЄ на сході України мало місце на полях засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ 6-7 грудня 2018 року в Мілані, де Мартін Сайдік презентував відповідний “документ для обговорення”, який носив неформальний характер.

Про це власному кореспондентові Укрінформу повідомили в офісі Спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Мартіна Сайдіка.

"Обмін думками щодо цієї теми відбувся на полях засідання Ради міністрів ОБСЄ у грудні у Мілані, за Італійського головування. У цьому зв’язку послом Сайдіком було презентовано документ для обговорення (discussion paper), розроблений за участі послів Мореля (координатор політичної підгрупи ТКГ від ОБСЄ П’єр Морель) та Апакана (голови СММ ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан)", - прокоментували в офісі інформацію про те, що представники ОБСЄ в ТКГ виступали з пропозицією розгортання на Донбасі спільної місії ОБСЄ та ООН, яка б передбачала військовий та поліцейський компоненти та міжнародну адміністрацію.

Поруч з цим, було зазначено, що усі троє співавторів неофіційного документа виступали "у своїх особистих якостях".

"Зміст документа для обговорення та обмін думок щодо нього не оприлюднювалися", - додали в офісі Спеціального представника голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі.

Як повідомлялося раніше, 16 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час спілкування з журналістами в Сєверодонецьку повідомив, що представники ОБСЄ, які працюють, у тому числі, на мінському майданчику, вийшли з пропозицією створити спільну миротворчу місію ООН і ОБСЄ. Ця спільна місія повинна мати військовий компонент, поліцейський компонент і міжнародну адміністрацію.

10 січня діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак під час прес-конференції у Відні заявив, що якщо буде рішення про розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі, то ОБСЄ готова використати свій досвід на місцях для надання підтримки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.