Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Сенатор закликав США скористатись досвідом України і від’єднати частину енергомереж від цифрових технологій

Світ навколо нас 3827 переглядів

Опубліковано - 22.02.2019 10:31 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Сенатор закликав США скористатись досвідом України і від’єднати частину енергомереж від цифрових технологій
Кібервійна. Сенатор закликав США скористатись досвідом України і від’єднати частину енергомереж від цифрових технологій
США можуть навчитись досвіду України в кібербезпеці, вважає сенатор США Ангус Кінг.

Сенатор, який є членом комітету Сенату з питань енергетики, закликав уряд розглянути можливість від’єднати деякі цифрові системи керування стратегічними об’єктами державної енергомережі і замінити їх на фізичні, які не зможуть зламати хакери.

Сенатор розповів про свою ініціативу у Facebook: "... я запропонував законопроект, щоб поновити певні елементи ручного управління енергомережею, щоб захистити нашу інфраструктуру. Якщо хакери зламають нашу енергомережу, не лише вимкнеться світло вдома, питанням нестачі світла вдома: фінансові системи, лікарні та інші заклади постраждають", - зауважив сенатор.

Заміна деяких цифрових систем на фізичні, недоступні для хакерів, допомогла Україні відновити роботу енергомереж після кібернападів 2015 року, пише видання Sun Journal.

"Інколи старе - найкраще", - говорить Кінг в коментарі виданню.

Законопроект, який передбачає виділення 10 мільйонів доларів на проведення дослідження ізолювання ключових ділянок мережі, був схвалений Сенатом минулого скликання.

Для того, щоб це рішення було прийняте, відповідний законопроект має затвердити і Палата представників Конгресу США. Співавтор відповідного законопроекту Датч Рапперсберг описує цей підхід, як "назад у майбутнє".

Ідея належить Національній лабораторії штату Айдахо, науковці якої досліджували напад на Україну, говорить Кінг.

Цей напад, наголошують у ЗМІ, є єдиним відомим значним нападом на енергомережу. Частково це пояснюється тим, що такий напад потребує більш спеціалізованих знань промислових систем, ніж для хакерських нападів на споживчі технологій, такі як комп’ютери, чи смартфони.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.