Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Посли ЄС погодили санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці

Політика 3857 переглядів

Опубліковано - 6.03.2019 17:05 | Всі новини | Версія для друку

Посли ЄС погодили санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці
Посли ЄС погодили санкції проти Росії через агресію у Керченській протоці
Постійні представники держав ЄС дали “зелене світло” персональним санкціям проти РФ за агресію в Керченській протоці. Росія досі не відпустила 24 українських моряків.

Комітет постійних представників Євросоюзу погодив санкції проти Росії через події у Керченській протоці та Чорному морі в листопаді минулого року. Засідання комітету відбулося у середу, 6 березня. Як повідомило DW джерело у дипломатичних колах ЄС, представники держав ЄС дали "зелене світло" персональним санкціям стосовно восьми осіб. Очікується, що формально санкції затвердить Рада ЄС у другій половині наступного тижня.

Нагадаємо, у кінці листопада три українських військових судна спробували пройти Керченською протокою в Азовське море. Росія заблокувала прохід, а коли кораблі почали повертатися в Одесу, атакувала їх і захопила як судна, так і 24 членів екіпажу. Моряків Україна називає військовополоненими, а Росія судить за "незаконний перетин кордону".

У ЄС вимагали звільнити моряків і спершу робили ставку на дипломатію. Проте коли Москва так і не відпустила українців, у Брюсселі вирішити розробити персональні санкції. У лютому держави ЄС досягли політичного консенсусу щодо цих санкцій. Хто конкретно потрапить під них, у Євросоюзі не розкривають, адже персональні санкції передбачають як заборону на в’їзд до ЄС, так і замороження рахунків, якщо такі є на території об’єднання. Речник Євросоюзу лише підтвердив кореспонденту DW, що робота над санкціями триває, але відмовився уточнити, коли їх можуть остаточно ухвалити.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.