Аратта - На головну

31 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як у 2014 році: на телефони прикордонників масово розсилають фейкові СМС

Війна з Росією (АТО) 4096 переглядів

Опубліковано - 25.03.2019 18:10 | Всі новини | Версія для друку

Як у 2014 році: на телефони прикордонників масово розсилають фейкові СМС
Як у 2014 році: на телефони прикордонників масово розсилають фейкові СМС
Українські прикордонники отримують повідомлення від невідомих адресантів з попередженнями про “Майдан 3.0” та спецназівців США, які прилетіли в Україну, щоб стабілізувати ситуацію на період “невизначеності” та віддати владу міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

Про це написав у Facebook речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Останніми днями багато прикордонників, а можливо, що й інших громадян, почали отримувати СМС провокативного змісту від невстановлених осіб", - повідомив він.

За словами Слободяна, в повідомленнях йдеться про, нібито, таємне прибуття до Києва "американського спецназу", що питання "Майдану 3.0" вже вирішено і не має сенсу служити бо "за вас все уже порешали".

"Державна прикордонна служба офіційно заявляє, що жоден американський, чи будь-який інший спецназ в Україну не прибував", - повідомив речник ДПСУ.

Слободян закликав не піддаватися на провокації й додав, що джерела цих "повідомлень" будуть встановлені досить швидко.

"Якщо подібні СМС приходять і вам на телефон - повідомляйте в компетентні правоохоронні органи", - написав він.

Як відомо, російські РЕБи можуть перехоплювати сигнал мобільних операторів і входити у мережу. Під час наступу російських військ на Донбасі у 2014-15 рр. військовослужбовці ЗСУ і прикордонники масово отримували фальшиві СМСки і голосові дзвінки.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.