Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Розвідка Росії використовує Угорщину, як логістичну базу

Світ навколо нас 4712 переглядів

Опубліковано - 18.04.2019 08:49 | Всі новини | Версія для друку

Розвідка Росії використовує Угорщину, як логістичну базу
Розвідка Росії використовує Угорщину, як логістичну базу
Угорщина використовується Росією, як база для розвідувальної діяльності спрямованої на країни Заходу.

Про це в інтерв’ю "Голосу Америки" розповів Ференц Катреін (Ferenc Katrein), колишній посадовець Служби захисту конституції Угорщини, розвідслужби цієї країни.

"Угорщина використовується у якості логістичної бази для запуску операцій в інших країна ЄС. Вони можуть організовувати операції та місії в Угорщині без значних турбот", - розповів Катреін.

За словами екс-посадовця, чимало угорських розвідників у світлі такої ситуації вимушені задаватись питанням, хто насправді є партнером Угорщини, як країни-члена НАТО, власне Альянс, чи Росія?

За словами Катреіна, російська шпигунська діяльність становить загрозу для Європи.

"Їх не можна недооцінювати", - розповів екс-чиновник.

Катреін також висловив занепокоєння з приводу того, що перенесення до Угорщини ООО "Міжнародний інвестиційний банк" (дану установу підозрюють у зв’язках з російською розвідкою) сприятиме діяльності російської розвідки в Європі.

"Росіяни використають банк, так само, як вони використовують закордонні відділення державних компаній та організацій - для роботи розвідки", - сказав Катреін.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.