Аратта - На головну

27 жовтня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі не проти обмінятися послами з Україною. Київ не поспішає

Імперія «Совок» 3670 переглядів

Опубліковано - 10.02.2020 19:51 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі не проти обмінятися послами з Україною. Київ не поспішає
У Кремлі не проти обмінятися послами з Україною. Київ не поспішає
Сергій Лавров заявив, що Росія не буде проти обміну послами з Україною, якщо цього захоче Володимир Зеленський.

Росія готова прийняти нового українського посла у Москві та повернути посла РФ до Києва в разі ухвалення відповідного рішення українським президентом Володимиром Зеленським. Про це міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив в інтерв’ю виданню "Российская газета", опублікованому у понеділок, 10 лютого.

Лавров однак наполіг на тому, що винною у згортанні відносин між двома країнами є українська сторона. "Це не через нас: українська сторона відкликала посла, погрожувала розірвати дипвідносини. Зараз, щоправда, ніби хтось там згадував про ймовірність рішення Зеленського повернути послів. Ми не будемо проти", - заявив міністр.

Лавров про Клімкіна та Пристайка

Також в інтерв’ю глава російського МЗС заявив, що лише одного разу спілкувався "наживо" з чинним українським колегою Вадимом Пристайком під час саміту у "нормандському форматі" в грудні минулого року. Натомість з попередником Пристайка Павлом Клімкіним йому довелося неодноразово спілкуватися на полях різних заходів.

"Не скажу, що це були якісь агресивні розмови. Багато українських партнерів у бесідах намагаються прагматично підходити до проблем, які існують", - розповів Лавров.

Водночас Лавров додав, що на публіці майже кожен із українських співрозмовників говорить зовсім по-іншому. Глава МЗС Росії спробував пояснити це суспільним запитом та впливом "націоналістів усіх мастей", на який мають оглядатися "нормальні політики".

"Але ми зацікавлені у контактах", - зазначив Лавров.

Посольства РФ і України без послів

Зараз ні РФ в Україні, України в Росії не мають послів, посольствами керують тимчасові повірені у справах. Україна відкликала свого посла у Росії після анексії Криму та початку війни на Донбасі у 2014 році. А після відставки у 2016 році дипломатичного представника РФ в Україні Михайла Зурабова Київ не надав згоди на призначення його наступника Михайла Бабича.

Влітку минулого року тоді ще заступник голови Офісу президента України Вадим Пристайко заявив, що Київ поки не збирається призначати нового посла у РФ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.