Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хочеш заробити на фантастиці в Україні – друкуйся в Росії

Суспільне життя 9650 переглядів

Опубліковано - 7.06.2006 12:22 | Всі новини | Версія для друку

Хочеш заробити на фантастиці в Україні – друкуйся в Росії
Хочеш заробити на фантастиці в Україні – друкуйся в Росії
Попит на таку літературу у нас чималий, але випускають лише «кишенькові» формати. І це тоді, коли українських фантастів вже два роки поспіль визнають найкращими авторами Європи.

Для того, щоб потрапити на ринок, Україні потрібно друкуватися в Росії. Так завоювали небачену популярність тепер уже метри вигадок – подружжя Дяченків та тандем Олді. З півсотні вітчизняних авторів на бренди у читачів найбільший попит.

Брати Капранови, письменники, видавці:
"Навіть є кілька фантастів, які пишуть українською і писали б, але вимушені писати російською, щоб друкуватися там. І це дуже цікаво, що один і той самий фантаст може стояти на середній полиці, там, де видано російською мовою, і на нижній полиці, де видано українською мовою".

До 2003 року в Україні не було жодної серії фантастики. Нині виходять книжки "кишенькового" формату фантастичним накладом - близько двох тисяч примірників. У Росії друкують мінімум десятитисячним накладом, та й дизайн солідніший. Автор заробляє на кількості.

Володимир Арєнєв, фантаст:
"Якщо, наприклад, брати ту ж саму Росію, то третина фантастичних книг, які виходять в Росії – це українські автори, які пишуть російською мовою. Кожен автор більше заробляє в Росії, це не є якимось винятком".

Останніми роками Україна приймає дедалі більше фантастичних фестивалів. Це дає змогу нашим письменникам укладати контракти з іноземними видавцями. Фахівці кажуть, якщо держава погодиться допомогти, то на популяризацію української фантастики піде п’ять років, якщо ні - за десять випливе сама.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Суспільне життя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.