|  | 
| Російські військові перевіряють рівень підготовки «військових запасу» на окупованих територіях ОРДЛО | 
Про це, під час зведення щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил, повідомила речник пресцентру МО Марія Сальнік.
З 29 червня по 3 липня на полігонах першого та другого армійських корпусів РФ триватиме третій етап зборів з «резервістами» окупантів.
Особливу увагу противником приділено підготовці «спеціалістів» артилерійських та мінометних підрозділів. До перевірки проведення зборів залучено офіцерів командування ЗС РФ.
Водночас відзначається низький рівень прибуття «військовозобов’язаних» окупантів для участі у попередніх етапах зборів резервістів 17-19 та 22-26 червня.
У зв’язку з цим російські окупаційні адміністрації ініціювали введення штрафів у розмірі 30 тис рос. рублів за відсутність у так званому «паспорті ДНР» штампу про «взяття громадянина на військовий облік».

 
 
 Актуально
Актуально 
 

 1558 переглядів
 1558 переглядів

 Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:


