Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зміниться порядок розрахунків в іноземній валюті

Економіка 6821 перегляд

Опубліковано - 12.06.2007 01:35 | Всі новини | Версія для друку

Зміниться порядок розрахунків в іноземній валюті
Зміниться порядок розрахунків в іноземній валюті
Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті», ухвалений Верховною Радою 31 травня 2007 року.

Як повідомили у прес-службі Президента України, закон розроблено з метою вдосконалення порядку здійснення розрахунків в іноземній валюті в відповідності до норм і принципам Угод СОТ.

Предметом правового регулювання вищезазначеного закону є законодавчі норми, які встановлені Законом України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті», зокрема:

збільшено терміни розрахунків за зовнішньоекономічними операціями з 90 до 180 днів;

Мінекономіки наділено повноваженнями видавати дозвіл на продовження встановлених законом термінів розрахунків в іноземній валюті, водночас цього права позбавлено Національний банк України;

встановлено, що верхня межа нарахованої пені за порушення термінів розрахунків не може перевищувати суму неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару);

Мінекономіки зобов`язано інформувати Національний банк України та Державну податкову адміністрацію України про факти видачі дозволів на здійснення валютних операцій;

НБУ надано право встановлювати строк, протягом якого куплена валюта на Міжбанківському валютному ринку України має бути використана, а у разі його перевищення встановлювати порядок та строк її продажу (у діючій редакції резиденти зобов`язані здійснювати перерахування придбаної валюти на МВРУ протягом 5 робочих днів з моменту зарахування таких сум).

В цілому положення закону спрямовано на спрощення здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО 11 червня підписав 18 законів, ухвалених Верховною Радою України 29, 31 травня і 1 червня – у дні, коли глава держави своїми указами продовжував легітимність Верховної Ради V скликання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.