Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісія заборонила виробникам ставити напис “солнцезахисний фактор”. З наступного року

Світ навколо нас 5648 переглядів

Опубліковано - 11.07.2007 02:00 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісія заборонила виробникам ставити напис “солнцезахисний фактор”. З наступного року
Єврокомісія заборонила виробникам ставити напис “солнцезахисний фактор”. З наступного року
Єврокомісія вирішила заборонити з 2008 року виробникам сонцезахисних кремів розміщувати напис “сонцезахисний фактор” на етикетках їхньої продукції.

Про це повідомила прес-служба Єврокомісії.

Відповідно до нових правил, запропонованих виконавчою владою ЄС, замість терміну "сонцезахисний фактор" на сонцезахисних кремах , які виробляютьяс та продаються в Європі будуть писати "низький, середній, високий або дуже високий захист".

"Сонцезахисна продукція не може повністю захистити людину від ультрафіолетової радіації. Навіть високий сонцезахисний фактор пропускає ультрафіолетові промені (УФВ)", - говориться в прес-релізі Єврокомісії.

Крім того, з 2008 року виробники сонцезахисної продукції будуть зобов'язані інформувати споживачів про небезпеку, пов'язану з надмірним перебуванням на сонці.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), щорічно в Європі майже 3 тисячі людей занедужують на рак шкіри й близько 1,7 тисяч помирають від раку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.