Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Томенко вважає, що світогляд можновладців не відповідає реаліям. М'яко кажучи

Політика 5184 перегляди

Опубліковано - 12.07.2007 13:32 | Всі новини | Версія для друку

Томенко вважає, що світогляд можновладців не відповідає реаліям. М'яко кажучи
Томенко вважає, що світогляд можновладців не відповідає реаліям. М'яко кажучи
На переконання Миколи Томенка, українська влада потребує радикальної зміни світогляду.

“Сьогодні влада – це своєрідний симбіоз професійних нумізматів та колекціонерів антикваріату. Люди, які зараз обіймають високі державні посади, свої захоплення – збирати гроші та колекціонувати дорогий антикваріат – перетворили із хобі на професію. Таким чином, культ грошей та дорогих речей стали тим, що об’єднує всіх, хто знаходиться сьогодні при владі”, - вважає Микола Томенко.

На його думку, допоки цей світогляд не буде змінено, доти будь-які перестановки чи кадрові зміни не матимуть наслідком формування дійсно того керівництва країни, яке би працювало в інтересах суспільства.

“Виборча кампанія, що набирає обертів, ще раз фіксує, що безвідповідальність та нехтування законом стають нормою в системі влади. Зокрема, останнє рішення Конституційного Суду щодо поновлення виплат соціальних гарантій громадянам і дискусія навколо нього є добрим підтвердженням цього”, - зазначив Томенко.

Так, з одного боку, члени Конституційного Суду ухвалили рішення на користь громадян і зобов’язали уряд виплачувати призупинені пільги, компенсації та гарантії для населення. Проте одночасно судді вказують на розуміння складності виконання цього рішення і допускають, що воно, напевне, виконуватися не буде.

Речники уряду говорять про те, що для виконання цього рішення КС необхідно прийняти відповідні зміни до бюджету на поточний рік у Верховній Раді. Хоча насправді загальновідомо, що рішення Конституційного Суду, як єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні, не потребують спеціальних рішень парламенту, вони передбачають їх виконання з моменту оприлюднення.

Таким чином, Конституційний Суд, ухвалюючи дане рішення, зайняв двозначну позицію, а влада поки що не збирається виконувати рішення КС.

“Це не перший випадок, коли в Україні дебатується можливість чи неможливість виконання рішень Конституційного Суду. Цілком очевидно: яким би не було рішення Конституційного Суду, воно повинно виконуватися. А уряд зобов’язаний публічно поінформувати громадян, у який спосіб і коли вони будуть отримувати соціальні виплати та компенсації, як це передбачено законом”, - зазначив Микола Томенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.