Аратта - На головну

7 листопада 2025, п`ятниця

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ганна Герман театрально заявила про намір допомогти журналістам

Політика 6274 перегляди

Опубліковано - 6.08.2007 16:44 | Всі новини | Версія для друку

Ганна Герман театрально заявила про намір допомогти журналістам
Ганна Герман театрально заявила про намір допомогти журналістам
Надеп від партії Регіонів і журналістка Ганна Герман публічно заявила про намір допомогти журналістам тижневика “Без цензури”. Матеріально і театрально.

- Я сама колись жила з журналістської праці і знаю, як важко газетярам, яка це небезпечна і трудомістка професія. Мені соромно за Романа Безсмертного, який є небідною людиною і який змушує голодувати журналістські родини. Оскільки часу на відпустку все одно нема, то я вирішила перерахувати свої відпускні для журналістів газети «Без цензури». - наводить слова народної обраниці прес-служба ПР.

Цей крок пояснюю тим, що хоч це і газета, яка працювала на інтереси помаранчевих, однаково проблеми журналістів цієї газети для мене близькі та зрозумілі. Я закликаю усіх моїх колег з БЮТ та «НУ-НС» теж виділити кошти з власних заощаджень для допомоги колегам з газети «Без цензури».

Замість післямови. Зрозуміло, що ставлення політиків до власного видання - газети “Без цензури”, важко коментувати так, щоб знайти потрібне цензурне слово.

Проте, ми переконані, що ще гірше - на цьому дешево піаритися. Тим більше - колезі, яка все менше й менше журналістка і все більше стає цинічним політиком.

І ось чому. Нещодавно аналогічна ситуація, тобто, невиплата зарплатні була зафіксована у “незалежного” Інтернет-видання партії Регіонів. І причому - заборгованість була ще від часу минулих виборів, на яких журналісти рекламували команду проффесіоналів.

І луганські колеги, так само, зверталися публічно і до керівництва означеної партії, де присутня колега Герман, і особсто до замовників агітації. Проте, тоді шановна пані Ганна не кинулася матеріально допомагати колегам, і, навіть, не згадала, яка то тяжка праця. Вона просто сказала, що не в курсі. Бо тоді ще не було виборів, а більшовицька коаліція - була правлячою. А головне, напевно, що журналісти “свої” і на них не дуже пропіарися.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.