Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Подвійний вибір громадянина: формувати владу чи іхати за кордон?

Влада 5277 переглядів

Опубліковано - 14.08.2007 14:44 | Всі новини | Версія для друку

Подвійний вибір громадянина: формувати владу чи іхати за кордон?
Подвійний вибір громадянина: формувати владу чи іхати за кордон?
На дострокових парламентських виборах у закордонному виборчому окрузі працюватимуть 115 дільниць. Проте українцям, що залишать межі України за тиждень до виборів, МЗС не гарантує можливість проголосувати.

Найбільше виборчих дільниць закордоном діятиме у США, Росії та Німеччині, повідомило Міністерство закордонних справ України. За словами речника основного зовнішньополітичного відомства країни Андрія Дещиці, наразі у закордонному виборчому окрузі триває активна підготовка до позачергових виборів.

Представники українських дипломатичних місій, розташованих у 78 країнах, розпочали інформаційну кампанію з ознайомлення громадян України з тим, як вони зможуть проголосувати, перебуваючи за кордоном. Через листівки та інформаційні плакати, які поширюють у діаспорських центрах, вони розповідають українцям, як взяти участь у голосуванні, за законом, ставши на консульський облік до 22 вересня.

Проте як бути з громадянами, які виїхали з України після цього часу Міністерство закордонних справ не знає: «Відкріпних талонів немає, списки виборців будуть уже затверджені і внести в них зміни поки що не відомо як. Через те МЗС звернулося до ЦВК з роз’ясненнями, що робити з громадянами, які 26 вересня перетнуть кордон і захочуть голосувати», - повідомив Андрій Дещиця. При цьому речник МЗС додав, що це стосується громадян, які не стоять на консульському обліку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.