Аратта - На головну

7 березня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ціна слова політика. Янукович вже готовий домовлятися із “померанчевою чумою”

Політика 5299 переглядів

Опубліковано - 28.09.2007 16:26 | Всі новини | Версія для друку

Ціна слова політика. Янукович вже готовий домовлятися із “померанчевою чумою”
Ціна слова політика. Янукович вже готовий домовлятися із “померанчевою чумою”
Лідер ПР Янукович на передодні виборів не висловлює твердих переконань у перемозі. Він вже думає домовлятися не тільки з КПУ, а й тими, кого вчора називав “померанчевою чумою” і закликав вибрців “покінчити із ними”.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що готовий домовлятися з "помаранчевими" залежно від того, "як ми пройдемо вибори".

Про це він сказав сьогодні журналістам після мітингу своїх прихильників у Донецьку.

"Я думаю, що багато що залежатиме, як ми пройдемо вибори. Ми ніколи не казали "ні", - сказав Янукович. При цьому він нвголосив, що "ми повинні об`єднати всі прагматичні сили".

"Йдеться не тільки про політиків, йдеться про простих людей", - додав лідер Партії регіонів.

Янукович також вважає, що потрібно, щоб "вибори були через п`ять років, не раніше, а п`ять років країна повинна жити і розвиватися".

Він повторив те, що неодноразово заявляв - "ці вибори придумали політики, яким потрібна влада за всяку ціну для задоволення своїх політичних амбіцій".

"Повторити такого більше країна не має. А для них це повинен бути урок. Відповідь має дати український народ", - уклав Янукович.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.