Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Археологи стверджують, що знайшли на дні Чорного моря Ноєвий ковчег

За межею віків 11197 переглядів

Опубліковано - 9.10.2007 20:17 | Всі новини | Версія для друку

Геленджик. Вигляд з космосу.
Геленджик. Вигляд з космосу.
Археологи-ентузіасти з громадської організації “Космопошук” близькі до того, щоб дістати з дна Чорного моря сенсацію світового значення.

Група дослідників під керівництвом координатора "Космопошуку" Вадима Чорноброва шукають Ноєвий ковчег, рештки якого, за припущенням шукачів, можуть бути не на горі Арарат у Туреччині, а на вершині гори з аналогічною назвою в районі чорноморського курорту Геленджик, повідомляє “Росбалт-Юг”.

Як заявив Вадим Чорнобров, гора Арарат біля Геленджика (район курортного містечка Бетта) може бути тим самим місцем, де врятувалися від вод Усесвітнього потопу люди і тварини. Як доказ правдивості своєї гіпотези, члени експедиції продемонстрували знімальній групі російського телебачення витягнуті з дна бухти біля селища Бетта фрагменти старовинного судна і свинцевий якір, аналогічний тим, якими користувалися античні мореплавці.

У Ветхому Завіті мовиться про гору Арарат, яку згодом поглинули води Чорного озера. Оскільки раніше жодна з експедицій нічого не виявила на вершині турецького Арарату, тож слід переорієнтовувати пошуки на чорноморське узбережжя.

Як повідомив керівник школи "Сталкер" при ГО "Космопошук" Олександр Петухов, експедиція займатиметься дослідженнями і пошуковою роботою в Бетті щонайменше 10 днів, оскільки у групи Чорноброва завдання – зібрати якомога більше матеріалу на підтвердження висунутої гіпотези, передає ТОРnews.

"Чорноморської версії" дотримуються і деякі зарубіжні вчені. Зокрема, археологи з Колумбійського університету (США) під керівництвом Роберта Балларда здійснили декілька експедицій і досліджували морське дно на глибині 100-150 м поблизу турецьких берегів. Глибоководний автоматичний апарат, який використовували науковці, виявив на дні моря цікаві об'єкти, що нагадують будови. Детальніше вивчення цих об'єктів може дати відповіді на багато питань, а може, додасть і нових.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За межею віків»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.