Аратта - На головну

7 квітня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Демократична коаліція у новому парламенті впорядкує ринок землі. За дві години

Політика 4546 переглядів

Опубліковано - 22.10.2007 14:36 | Всі новини | Версія для друку

Демократична коаліція у новому парламенті впорядкує ринок землі. За дві години
Демократична коаліція у новому парламенті впорядкує ринок землі. За дві години
Для того, щоб зупинити раз і назавжди спекуляцію землею - потрібно зовсім небегато: ухвалити необхідні закони і домогтися їхнього виконання. Нові нардепи налаштовані оптимістично.

Член Блоку НУ – НС Михайло Полянчич переконаний, що в Україні необхідно терміново запровадити ринок землі і реалізувати весь необхідний комплекс заходів, які передбачені в угоді про створення демократичної коаліції і спрямовані на забезпечення умов функціонування ринку землі.

Про це він сказав журналістам, повідомляє прес-служба.

“В Україні вже більше 9 років існує тіньовий неузаконений ринок землі і під прикриттям мораторію на продаж землі відбувається масова її скупка, - пояснив він. - Землею все-одно торгують і ми давно знаємо про те, що на ринку землі існують тіньові схеми, які не несуть нічого доброго ні для селянина, ні для економіки держави загалом ”.

“Необхідно, щоб земля стала товаром і селянин міг брати кредити на землю, міг продавати її не на чорному ринку, а отримувати кошти на законних підставах”, - підкреслив Полянчич.

За його словами, для запровадження в Україні ринку землі парламент повинен внести зміни до чотирьох основних законів (про ринок землі, про земельний кадастр, про оцінку землі та про іпотеку, тобто земельний банк) та ряд поправок до інших законів та підзаконних актів.

“Чим швидше буде ухвалений пакет законів про впорядкування ринку землі і чим швидше земля стане товаром, тим більше коштів отримає вітчизняна економіка”, - сказав Полянчич, додавши, що демократичній коаліції для ухвалення необхідних законопроектів знадобиться не більше двох годин.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.