Аратта - На головну

7 листопада 2025, п`ятниця

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Стецьків намагається пояснити гаранту, що таке опозиція. Бо той щось зовсім заплутався

Політика 4428 переглядів

Опубліковано - 1.11.2007 14:39 | Всі новини | Версія для друку

Стецьків намагається пояснити гаранту, що таке опозиція. Бо той щось зовсім заплутався
Стецьків намагається пояснити гаранту, що таке опозиція. Бо той щось зовсім заплутався
Нашоукраїнець Тарас Стецьків не розуміє, навіщо опозиція має бути в уряді, як пропонує гарант. Він хоче особисто роз`яснити Президенту Ющенку сутність європейської демократії і недоцільність винайдення якогось українського велосипеду.

"Опозиція в уряді – нонсенс. Нам потрібно не міністерські посади роздавати, а виробляти цивілізовані правила взаємин між більшістю і опозицією".

Про це заявив кандидат в народні депутати від блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” Тарас Стецьків, коментуючи вчорашню пропозицію Презідента Ющенка про розподіл посад в парламенті і уряді між більшістю і опозицією.

“Потрібно розділяти парламент і уряд. Я цілком підтримую пропозицію Президента про те, що парламентській опозиції – Партії регіонів і КПУ – потрібно віддати приблизно 45% всіх комітетів і місце в керівництві Верховної Ради. Наприклад, крісло віце-спікера. Причому половина відданих опозиції комітетів мають бути ключовими”, – пояснив Стецьків.

Проте уряд – зовсім інша справа. “Присутність опозиції в уряді суперечить практиці парламентаризму, європейській традиції і взагалі принципу розподілу влади. Опозиція не може мати посад у виконавчій владі. Опозиція тому і опозиція, що вона поза межами виконавчої влади. Не можуть опозиціонери бути міністрами”, – підкреслив Стецьків.

Він завірив, що у разі потреби представники демократичної коаліції переконуватимуть Президента в тому, що присутність опозиції в уряді – не доцільно.

“Такий підхід не сприяє консолідації суспільства і влади. Ніде в світі такого немає. Нам потрібно не частину уряду опозиції віддавати, а створювати цивілізовані правила відносин між владою і опозицією. Опозиція повинна ефективно контролювати владу, критикувати її і мати, врешті-решт, шанс повернутися у владу в майбутньому. Так прийнято в світі, і нам не потрібно вигадувати свій велосипед”, – упевнений Стецьків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.