Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія досі не поінформувала Україну про загрозу навколишньому середовищу

Скандал 5930 переглядів

Опубліковано - 20.11.2007 13:55 | Всі новини | Версія для друку

Росія досі не поінформувала Україну про загрозу навколишньому середовищу
Росія досі не поінформувала Україну про загрозу навколишньому середовищу
Україна досі не отримала від російської сторони відповіді про кількісні та якісні характеристики вантажів, що знаходяться на затоплених судах РФ у Керченській протоці та повні реквізити про їх судновласників, наявність на них паливно-мастильних матеріалів.

Про це повідомила у прес-служба Міністерства природи.

У Мінприроди наголошують, що відсутність відповіді російської сторони на ноти МЗС України стримує проведення розрахунку заподіяної шкоди навколишньому природному середовищу України.

Як повідомлялося раніше, 11 листопада у Керченської протоки під час сильного шторму потерпіли аварію близько 10 суден, в результаті чого у море потрапило кілька тон мазуту та сірка.

Аварії російських суден вже мають наслідком масову зарибель риби та птахів, що завдало відчутної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й зоні промислового рибальства та місцям відпочинку та оздоровлення громадян.

МЗС України має намір звернутися до російської сторони з питання про відшкодування збитків за нанесену шкоду.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.