Аратта - На головну

7 квітня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Польові командири Майдану не допустять ніякої ширки

Політика 4562 перегляди

Опубліковано - 22.11.2007 13:19 | Всі новини | Версія для друку

Польові командири Майдану не допустять ніякої ширки
Польові командири Майдану не допустять ніякої ширки
Польові командири Майдану - Юрій Луценко, Тарас Стецьків, Микола Томенко та Володимир Філенко наголошують, що зроблять все для формування демократичної коаліції.

Відповідний маніфест сьогодні на прес-конференції зачитав Філенко.

На переконання польових командирів, сьогодні, у третю річницю Майдану, у переддень формування нової влади, політики діляться на тих, хто сповідує відповідальність перед людьми, і тих, хто “звично плете кабінетні інтриги та зради, розглядаючи народ як одноразовий електорат”.

“Нашу позицію визначив Майдан. Ми будемо робити все, аби політики якнайскоріше виконали волю народу і - подобається їм це чи ні - сформували демократичну коаліцію задля проведення швидких й ефективних реформ, задля реалізації європейського вибору України. Тобто, робити те, за що втретє після 2004 року проголосувала більшість українців і що наші політичні сили обіцяли виборцям”, - наголосив Філенко.

Польові командири переконані, що тих, хто спробує «підправити» демократичний вибір народу, чекає доля їхніх попередників, оскільки суспільство не буде заручником приватних інтересів окремих, навіть дуже впливових осіб.

“Безумовно, у країні має існувати сильна опозиція. Опозиція – це не еміграція, це демократичний елемент контролю за владою. Намагання штучно об`єднати полярні політичні сили, прикриваючись гаслами національної єдності, є не що інше, як змова присутніх у парламенті політичних еліт проти власного народу. Мета цієї змови – продовження безконтрольного і безкарного перерозподілу національного багатства між собою. Майже рівний електоральний поділ суспільства дехто розглядає як розкол країни. Ми ж вважаємо це ключовим запобіжником проти порушень демократії і узурпації влади. Головне, щоб метою і влади, і опозиції було зміцнення держави і покращення життя людей”, - підкреслюється в маніфесті.

Автори документу переконані, що Майдан не вирішив усіх проблем країни, але Майдан став переломним моментом новітньої історії українського народу.

У документі наголошується, що в листопаді 2004 року мільйонам людей вдалось захистити свободу – священне право людей обирати собі владу.

Філенко додав, що Майдан усім дав надію, що Україна швидко увійде у коло провідних країн світу, але вже скоро завищені сподівання принесли великі розчарування, суспільство не отримало всього того, що хотіло.

“Країна отримала свободу і демократію, але не отримала ні справедливості, ні процвітаючої економіки. Майдан виявився необхідною, але ще не достатньою умовою досягнення добробуту людей”, - зауважив він.

Водночас, автори маніфесту вважають, що песимізм у суспільстві виник не через низький рівень життя, а головним чином, через невідповідність гасел Майдану і дій окремих політиків Майдану.

Водночас, вони переконані, що Майдан був перемогою, оскільки народ виявився послідовним, він ще раз підтвердив свій демократичний вибір.

“Тому, якщо б сьогодні нас запитали: чи вийшли б ми у 2004-му на Майдан, якби знали про все, що сталося після цього, ми відповідаємо: однозначно б вийшли і закликали людей зробити те саме. Прийде час, Україна матиме ще багато перемог і поразок. Але саме Майдан залишиться для вільних людей відліком нової вільної країни, де все залежить тільки від її громадян”, - переконані польові командири.
“На нас лежить відповідальність за те, аби захистити почуття і вимоги мільйонів людей, які перемогли три роки тому і які перемогли знову, на позачергових парламентських виборах». - сказав лідер Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” Юрій Луценко.

«Ми зобов’язані від їхнього імені захищати ті ідеали, за які ми спільно боролися, - переконаний лідер Блоку. - Сьогодні тут зібралися представники двох політичних сил – Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” і БЮТ тобто ті, хто сформує більшість у новому парламенті”.

Луценко зауважив, що “після Майдану ми ніколи не святкували цей день окремо. І сьогодні те, що ми демонструємо наше спільне кредо, спільну віру в Майдан, має стати позитивним сигналом для суспільства”.

“У країні має бути сформована демократична коаліція – відповідальна влада, яка нарешті реалізує те, що обіцяла на Майдані в 2004 році і кожний рік після цього”, - наголосив Юрій Луценко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.