Аратта - На головну

11 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У регіоналів знову здали нерви. Їм примарився кінець коаліції

Політика 4163 перегляди

Опубліковано - 19.12.2007 14:27 | Всі новини | Версія для друку

У регіоналів знову здали нерви. Їм примарився кінець коаліції
У регіоналів знову здали нерви. Їм примарився кінець коаліції
Народний депутат від фракції Партії регіонів Олена Лукаш вважає, що коаліція блоків Юлії Тимошенко та НУ-НС припинила своє існування.

Про це вона заявила, виступаючи в парламенті.

Лукаш переконана, що оскільки парламент припинив повноваження 14 депутатів від коаліції, то зараз в її складі менше ніж 226 депутатів.

Таким чином, вважає Лукаш, в парламенті зараз немає коаліційної більшості.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада достроково припинила повноваження 14 депутатів у зв’язку з їх переходом на роботу до Кабінету Міністрів.

Рада призначила прем’єр-міністром лідера БЮТ Юлію Тимошенко і призначила склад Кабінету Міністрів.

Від “Аратти”: видатна юристка від ПР вчергове публічно продемонструвала істеричне бажання цього угруповання повернутися у владні кабінети за для власних меркантильних устремлінь. Навіть попри реальність.

А вона, реальність і Конституція встановлюють, що коаліцію формують фракції парламенту, чисельність яких встановлюється за результатами виборів, і змінити її чиисельність можуть тільки наступні вибори, оскільки невходження обраного депутата у фракцію - означає дострокове припинення його повноважень. З подальшим набуттям повноважень кандидатом, наступним за партійним списком.

Така проста арифметика. Проте, абсолютно, як виявилося, не відома не тільки проФФесору, а й його, типу правникам.

А може все простіше - перебуваючи у владному кабінеті хтось увірував, що закон - це дишло. Хоча, насправді, для адекватної людини, прикладу дострокових виборів цілком би вистачило, аби усе зрозуміти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.