Аратта - На головну

11 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прогноз політичних інтриг року

Політика 4301 перегляд

Опубліковано - 3.01.2008 18:02 | Всі новини | Версія для друку

Прогноз політичних інтриг року
Прогноз політичних інтриг року
Новий Рік – нові очікування. У 2008 рік Україна увійшла з новою Верховною Радою, з новою парламентсько-урядовою більшістю та з новим Кабінетом Міністром. Яких же сюрпризів варто очікувати від року, що наступив? І які нові інтриги чатують на український політикум?

Чи буде змінена політична система країни? Як розподіляться повноваження у чотирикутнику Президент-Прем’єр-міністр-Верховна Рада-місцеве самоврядування? Саме зміни до Конституції, на думку політичного експерта Андрія Єрмолаєва, стануть інтригою 2008 року?

Андрій Єрмолаєв: «Мейнстрімом наступного року стане чергова дискусія про долю політичної системи. Тому що зараз більшість політиків виправдовують безправову політику та політичну ситуацію в країні тим, що у нас неефективна політична система. Про це говорить Президент, про це говорять коаліціянти і про це говорить опозиція. Інша справа, що кожен розуміє по своєму, як потрібно облаштувати політичну систему. А головне, критикуючи нині діючу систему, вони тим самим виправдовують свої сумнівні з точки зору політичного права дії. Конкуренція, боротьба навколо долі конституційної реформи складе головний мейнстрім року».

Президентські вибори не за горами

Як довго Юлія Тимошенко втримається у кріслі Прем’єра? Наскільки узгодженими будуть стосунки між Тимошенко, Президентом та НУНСом? І якими будуть дії Партії регіонів? Від цих питань, зазначає політолог Костянтин Малєєв, залежатиме розвиток цьогорічних подій.

Андрія Єрмолаєв: «Якщо Юлія Володимирівна десь за 8-10 місяців піде з поста, то вона піде балотуватися в Президенти, тоді чи вона, чи Янукович стане Президентом. Якщо вона залишиться Прем’єром до президентських виборів, тоді є шанс, що вона залишиться Прем’єром і надалі, а балотуватися будуть Ющенко з Януковичем».

Чи зуміє Луценко «очистити» і реформувати правоохоронну систему?

Ще однією інтригою цього року, каже політолог Олександр Палій, є питання, чи вдасться новому керівництву МВС очистити та реформувати правоохоронну систему.

Олександр Палій: «Це те, що справді лежить на поверхні. Це те, що справді нагальне. Це те, що підриває в суспільства віру у справедливість, у будь-яку законність. Те, без чого українська політика як така не може зрушити з місця. Якщо не існує жодної відповідальності для народних депутатів, практично для всього бізнесу, який контролюється депутатами, тобто 90% бізнесу країни можуть розвиватися за якимись зовсім іншими незаконними механізмами».

Однак експерти сходяться, що рік 2008-й не буде настільки щедрий на політичні сюрпризи, як попередній. Впродовж 2007-го країна пережила розпуск парламенту, штурм «Беркутом» Генеральної прокуратури, дострокові вибори, тривалі коаліціяду, спікеріаду та прем’єріаду. Хоча, сюрприз на та й є сюрпризом, що його не очікують.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.