Аратта - На головну

24 квітня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Москаль розкрив страшну таємницю Черновецького. Про всенародну підтримку

Скандал 6213 переглядів

Опубліковано - 30.01.2008 19:34 | Всі новини | Версія для друку

Москаль розкрив страшну таємницю Черновецького. Про всенародну підтримку
Москаль розкрив страшну таємницю Черновецького. Про всенародну підтримку
Пікетувальники, які зараз беруть участь у акціях під стінами парламенту, МВС та Генпрокуратури, не мають жодного відношення до організацій, прапори та транспаранти, яких там знаходяться.

Про це повідомив народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ, член комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль.

«Під стінами парламенту, МВС та Генпрокуратури стоять люди, які тримають прапори громадського об'єднання «Форум порятунку», «Народне судочинство», Блок Леоніда Черновецького. Але жодної людини із цих вказаних організацій там немає», - сказав він.

За словами Геннадія Москаля, організатором цих трьох мітингів є Дмитро Поліщук, який проживає в місті Києві. Офіційного місця роботи він не має, але протягом уже 3-х років займається організацією мітингів та інших акцій на замовлення.

«Кожного дня біля станції метро «Вокзальна» цих людей, які видають себе за прибічників даних громадських організацій, збирає, бере на списки та розподіляє по об’єктах громадянка Галина Чугрієва, яка є мешканкою міста Буча Київської області», - відзначив Москаль.

Ці громадяни, за інформацією Москаля, збираються з числа заробітчан, бомжів та людей без певного роду занять. За день за участь у подібних акціях вони отримують по 40 гривень.

«Гроші їм на ці три акції роздає громадянин, житель міста Києва Денис Берлєв, які він сам отримує від посадових осіб Київської державної адміністрації», - зазначив Москаль.

«Тому в мене запитання до пана Черновецького і керівників КМДА, - невже маючи, як вони запевняють, такий авторитет в Києві, вони опустилися до подібних дій, зокрема, проведення акцій за гроші», - відзначив Геннадій Москаль.

«Я вважаю, що не гоже людям, які зараз перебувають у важкому матеріальному становищі, давати по 40 гривень, в той час, коли від оборудок київської землі Черновецький і його компанія отримують мільйони доларів США», - додав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.