Аратта - На головну

26 грудня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Show must go on! Епідемія “Антинати” у лавах оППозиції

Влада 4775 переглядів

Опубліковано - 12.02.2008 12:31 | Всі новини | Версія для друку

Show must go on! Епідемія “Антинати” у лавах оППозиції
Show must go on! Епідемія “Антинати” у лавах оППозиції
Фракції Партії регіонів та КПУ заблокували трибуну і президію Верховної Ради.

Ніні у паламентській залі з'явилися поновлені декорації депутатського шоу.

На трибуні президії вивішено гасло: «НАТО не пройде!».

В сесійній залі в рядах на місцях фракції Партії регіонів та фракції КПУ підвішені кульки синього і жовтого кольорів, на яких напис «НАТО - ні». Також розміщені прапори України.

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк намагався відкрити пленарне засідання парламенту, однак йому це не вдалося.

Зокрема, у зв’язку з тим, що голова ВР не мав мікрофону, він намагався голосно кричати, щоб його чули всі депутати. Однак слова Яценюка заглушили мегафони, які включили депутати від фракції Партії регіонів.

Фракція Партія регіонів продовжує блокувати роботу ВР. Після того, як спікеру не вдалося відкрити засідання, він покинув сесійну залу. Разом з ним сесійну залу покинули і депутати від фракцій БЮТ та НУ-НС.

Перед тим, як Яценюк покинув сесійну залу, він зазначив, що про строки проведення наступного засідання буде повідомлено пізніше.

Тим часом, лідери фракцій зібралися на чергову погоджувальну раду.

Про це журналістів повідомив нардеп-регіонал Нестор Шуфрич.

«У Яценюка зараз всі лідери», - сказав Шуфрич. Він висловив сподівання, що під час відповідних консультацій буде знайдений компроміс для того, аби ВР працювала в нормальному режимі.

В сесійній залі Верховної Ради, наразі, залишається чергова зміна - понад 50 народних депутатів із фракцій Партії регіонів та Комуністичної партії України.

У повному складі у сесійній залі відсутні фракції коаліції та Блоку Литвина.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.