Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ02 Травня+11°37%752мм3м/c03.05+21°04.05+26°05.05+17°

Наш банер

Наш банер


Регіоналам НАТО до одного місця, бо вони, насправді, не можуть без ширки та кремлівських подачок

Політика 4288 переглядів

Опубліковано - 5.03.2008 14:44 | Всі новини | Версія для друку

Регіоналам НАТО до одного місця, бо вони, насправді, не можуть без ширки та кремлівських подачок
Регіоналам НАТО до одного місця, бо вони, насправді, не можуть без ширки та кремлівських подачок
Позиція ПР на міжфракційних переговорах скоріше нагадує позу, ніж політичну позицію.

Про це повідомив лідер фракції Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” В’ячеслав Кириленко під час свого брифінгу у парламенті.

"Ми вкрай здивовані заявою, яка оголошена лідером Партії регіонів. Ми її почули щойно, перебуваючи в кімнаті для переговорів. Ми здивовані таким підходом до розв’язання проблем і вважаємо, що це більше політична поза, ніж політична позиція. Політична ж позиція НУ-НС у питанні НАТО давно відома. Більше того, не зраджуючи своїм принципам ми готові до компромісів, про що неодноразово заявляли колегам з Партії регіонів”. - сказав Кириленко.

Кириленко зачитав текст погодженого станом на минулу п’ятницю проекту Постанови щодо НАТО, який був готовий до голосування і міг бути підтриманий фракцією “Наша Україна – Народна Самооборона” і запропонував присутнім оцінити рівень готовності фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” до компромісів.

Текст проекту Постанови:

Постанова Верховної Ради “Про деякі питання прийняття рішення про вступ України до НАТО”

Розглянувши питання щодо нинішнього стану та перспектив взаємовідносин з Північно-Атлантичним альянсом, зважаючи на вимоги законодавства у сфері національної безпеки, а також на досягнуті політичні домовленості з цього питання, Верховна Рада постановляє:

1. Рішення про вступ України до НАТО приймається Верховною Радою лише за наслідками всеукраїнського референдуму, який може проводитись за народною ініціативою відповідно до Закону України “Про всеукраїнський референдум”.

2. Голові Верховної Ради повідомити Генерального Секретаря НАТО про це рішення Верховної Ради.

3. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

“Це і є компроміс, до якого ми були готові ще з минулої п’ятниці”, - зауважив Кириленко.

За словами В’ячеслава Кириленка, “Партія регіонів має завданням не вирішення проблеми щодо НАТО, а зміну формату коаліції, урядову кризу і розхитування ситуації в країні під будь-якими приводами”. “Зараз цей привід має назву НАТО, - зазначив Кириленко, - завтра цей привід буде мати іншу назву, але привід буде знаходитись завжди”.

“Ми переконуємо наших колег: народ вирішив, що ви зараз в опозиції, тому , будь ласка, працюйте як парламентська опозиція”, - підкреслив Кириленко.

Лідер фракції ще раз наголосив на готовності своєю політичної сили “проголосувати зміни до Регламенту і ввести цілі розділи про діяльність парламентської опозиції, ввести розділи, які унормовують діяльність опозиційного уряду, ввести навіть перелік посад, які завжди будуть обіймати лише представники парламентської опозиції, і це посади, які здійснюють контроль за діяльністю більшості і за діяльністю уряду”.

“Однак, розуміння необхідності таких важливих рішень з боку фракції Партії регіонів немає, чим ми здивовані”, - сказав В’ячеслав Кириленко.

На переконання Кириленка, “такою своєю позою Партія регіонів відходить від участі у прийнятті дійсно важливих для країни законів, спрямованих на скасування депутатської недоторканності, скасування депутатських пільг, ухвалення Податкового кодексу, зміни до Державного бюджету, реформування судової системи, подолання корупції і реформу місцевого самоврядування”.

“Ми мали і маємо надію, що у прийнятті таких важливих рішень будуть брати участь депутати від Партії регіонів”, - зазначив Кириленко. “Ми не можемо не враховувати щодо цих питань позицію найбільшої опозиційної фракції в парламенті”, - наголосив він.

“Однак, - зауважив лідер фракції, - поки що, нажаль, немає зворотного зв’язку з боку Партії регіонів”.
Кириленко повідомив, що фракція “Наша Україна – Народна Самооборона” збирається на термінове засідання, на якому буде обговорюватись ситуація, що склалась “у зв’язку з незрозумілою заявою Партії регіонів”.

“Якщо це відмова з їхнього боку від будь-якої участі в парламентській роботі – це одне, якщо це продовження блокування парламентської трибуни, але з іншим градусом політичної напруги – то це інше”, - зазначив Кириленко.

“Якщо Партія регіонів прагне змінити уряд чи формат парламентської коаліції, або прагне позачергових виборів, то нехай про це відверто скаже”, - закликав В’ячеслав Кириленко.

Кириленко закликав представників Партії регіонів “бути чесними перед своїми виборцями і країною”. Він ще раз наголосив, що “фракція “Наша Україна – Народна Самооборона” не прагне позачергових парламентських виборів і готова до продовження пошуку компромісів з будь-якого питання, починаючи з питання вступу України до НАТО”.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...