Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кредити і послуги мобільного зв'язку одразу подешевшають. Після входження у вільну торгівлю із ЄС

Економіка 6435 переглядів

Опубліковано - 10.04.2008 16:48 | Всі новини | Версія для друку

Кредити і послуги мобільного зв'язку одразу подешевшають. Після входження  у вільну торгівлю із ЄС
Кредити і послуги мобільного зв'язку одразу подешевшають. Після входження у вільну торгівлю із ЄС
Доктор економіки Володимир Лановий впевнений, що після створення зони вільної торгівлі із ЄС миттєво подешевшують мобільний зв'язок, Інтернет-послуги, банківські кредити.

“Україні потрібно діяти в різних напрямках в питанні взаємовідносин із ЄС та інтеграції до європейського ринку”, - сказав нардеп Володимир Лановий, коментуючи заяву голови відділу Європи та Центральної Азії Єврокомісії Леопольдо Рубіначчі про те, що створення зони вільної торгівлі з Україною Євросоюз розглядає, як приклад наслідування для країн, що співпрацюють з ЄС в рамках політики сусідства.

“З одного боку, є галузі в економіці України, які залишаються нереформованими, які не зможуть бути конкурентноспроможними в Європі, - зауважив Лановий. – Нам потрібно розвивати конкуренцію всередині країни, займатися демонополізацією та врегулюванням природних і мережевих систем. Це стосується, передусім, сільського господарства, паливно-енергетичного комплексу, Укрзалізниці, житлово-комунального господарства. Тобто тут нам потрібно підійти до тих законодавчих стандартів, які існують у європейських країнах задля нашої поступової інтеграції до європейських ринків”.

“Є й такі сектори економіки, які, виходячи з сьогоднішніх обставин, потребують швидкої лібералізації двосторонньої торгівлі, - зазначив Лановий – В першу чергу це стосується сектору інформаційних технологій: зв’язку, телекомунікацій, Інтернет-послуг. Оскільки в нашій країні він залишається абсолютно нерозвинутим і не має реальної державної політики. Про це свідчить невеликі розміри ринку Інтернет-послуг, "захмарні" - у порівнянні з європейськими - і ціни на провайдерські послуги та мобільний зв’язок. Тому у цьому секторі нам вкрай необхідно швидко приймати стандарти ЄС для боротьби з монополіями, оскільки ми можемо перетворитися на сировинний придаток до європейських країн”.

“Те саме стосується ринку капіталу, - відмітив Лановий. – Україна має на сьогоднішній день дуже дорогі кредити на внутрішньому ринку, в той час як у Європі ці кредити становлять не більше 7%. У випадку приходу в банківський сектор європейського капіталу з його низькими відсотками - швидка лібералізація українського ринку капіталу, руху кредитів, інвестицій, фондових операцій є ключовим моментом для того, щоб забезпечити конкурентоспроможність і в у цьому секторі”.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.