Аратта - На головну

17 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Черкащині приватизували поселення Трипільської культури

Кримінал Регіон: Черкаська область 20077 переглядів

Опубліковано - 14.07.2006 15:51 | Всі новини | Версія для друку

Комп`ютерна реконструкція поселення Трипільської цивілізації
Комп`ютерна реконструкція поселення Трипільської цивілізації
На Черкащині співробітники ДСБЕЗ викрили посадовців відділу земельних ресурсів однієї з райдержадміністрацій, які у 2001 році, передали у приватну власність землі, на яких знаходилися пам’ятки археології (поселення Трипільської культури ІІІ тис. до н.е.).

Про це повідомили у прес-службі МВС.

У прес-службі зазначають, що ці землі були приватизовані у порушення вимог Закону України “Про охорону і використання пам’яток історії та культури”, Земельного Кодексу України та Закону України “Про охорону культурної спадщини”, без проведення обстежень та встановлення меж ділянок історико-культурного значення.

Таким чином, зазначають у прес-службі, державі завдано збитків на загальну суму 597,8 млн. гривень.

Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.365 КК України (перевищення влади або службових повноважень)
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.