Аратта - На головну

11 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Народна Самооборона ввічливо показала ГПУ на слабкі знання матчастини

Скандал 5502 перегляди

Опубліковано - 23.05.2008 11:48 | Всі новини | Версія для друку

Народна Самооборона ввічливо показала ГПУ на слабкі знання матчастини
Народна Самооборона ввічливо показала ГПУ на слабкі знання матчастини
Сьогодні НС оприлюднила заяву, в якій вказано на явні порушення чинного законодавства при порушенні кримінальної справи проти нардепа Жванії.

Ми подаємо текст заяви без змін та коментарів:

Повідомлення Генеральної прокуратури України про порушення кримінальної справи за фактом підробки і використання свідомо підроблених документів за ч.2, 3 ст. 358 КК України, на основі яких народному депутату України Жванії Д.В. було видано посвідчення про громадянство України, не витримують ніякої критики на основі діючого в Україні кримінального законодавства.

Ст. 358 КК України передбачена в Кримінальному кодексі, який прийнятий Верховною Радою України 5 квітня 2001 року, а посвідка на постійне проживання народному депутату України Жванії Д.В. була видана у 1997 році, на той час в Україні діяв КК України за редакцією 1961 року.

Виходячи з положень законодавства України, що закон не має зворотної сили, Генеральна прокуратура України мала б порушити кримінальну справу по ст.194 КК України (за ред. 1961р.)

Згідно ст.194 КК України (за ред. 1961 р.) максимальне покарання передбачено до п’яти років позбавлення волі, а згідно ст.48 КК України (за ред. 1961р.) давність притягнення до кримінальної відповідальності становить п’ять років і закінчувалась у 2003 році, а термін притягнення до кримінальної відповідальності за ст.358 КК України (за ред. 2001 р.) за строком давності складає всього три роки і закінчувалась у 2000 році.

Ст.194 КК України (за ред. 1961р.) і ст.358 КК України (за ред. 2001р.) не є тяжкими злочинами. Тільки за роки незалежності, починаючи з 1991 року в Україні було 17 амністій, які звільнили від покарання всіх, хто скоїв нетяжкий злочин.

Даний приклад ще раз вказує на політичний підтекст порушеної кримінальної справи проти Жванії Д.В., і свавілля, яке чиниться з боку Генеральної прокуратури під тиском Секретаріату Президента України.

Громадянський рух «Народна самооборона».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.