Аратта - На головну

5 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Газета Ахметова зливає інфу про наміри ГПУ щодо Луценка

Пістолетне право 7091 перегляд

Опубліковано - 27.05.2008 13:58 | Всі новини | Версія для друку

Газета Ахметова зливає інфу про наміри ГПУ щодо Луценка
Газета Ахметова зливає інфу про наміри ГПУ щодо Луценка
Міністр МВС Юрій Луценко має з’явитися сьогодні в Генпрокуратуру для висунення йому обвинувачень за двома кримінальними справами.

Про це пише “Сєгодня”, посилаючись на свої джерела.

Як відзначає видання, проти Луценка порушено дві кримінальні справи. Одна з них стосується перельотів Луценка на службовому літаку у відпускний час, інша — відомої бійки з мером Києва Леонідом Черновецьким.

Крім того, за інформацією видання, Верховна Рада 3 червня заслуховуватиме звіт парламентської комісії, яка розслідує справу Луценка.

За словами джерела в парламентській комісії, встановлено, що глава МВС близько 20 разів в 2005 році літав разом з своєю сім’єю маршрутами Київ-Одеса, Київ-Сімферополь, Київ-Севастополь, Київ-Бельбек. І польоти нібито не були пов’язані із службовою необхідністю: «Повірте, Луценко — це Рудьковський в кубі». За словами джерела, навряд чи парламент ініціюватиме відставку Луценка, просто передасть матеріали справи до ГПУ.

Сам Луценко заявив, що «репресії» на замовлення Секретаріату президента нібито на нього обрушились після відмови «прийняти політику руйнування демократичної коаліції». «Це було б смішно, якби не було так чітко скоординовано с першою особою в державі (Ющенком — ред.)», - заявив Луценко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.