Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На ринку пального спекулянти почуваються вільно й безкарно

Влада 4381 перегляд

Опубліковано - 25.06.2008 17:36 | Всі новини | Версія для друку

На ринку пального спекулянти почуваються вільно й безкарно
На ринку пального спекулянти почуваються вільно й безкарно
Тимошенко констатувала - на ринку пального розгул спекуляції та безпорадність правоохоронців.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про передачу агропромисловому комплексу дизельного палива та бензину, що виробляються на базі власного видобутку підприємств НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомила на прес-конференції прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

«Ми передбачили, що у повному обсягу всі нафтопродукти, які виробляються, будуть поставлені з 10-відсотковою рентабельністю в аграрний комплекс», - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що таке постачання буде відбуватися з червня по листопад включно.

За словами Тимошенко, уряд сподівається, що таке постачання не дозволить спекулянтам підвищувати ціни на дизпаливо більше, ніж сьогодні коштує бензин А-98.

«На жаль, коли сьогодні не працюють силові структури, іде розгул для спекулянтів, розгул для зловживань. І уряд тими інструментами, які є, буде намагатися боротися за те, щоб спекулянти не руйнували ринок дизпалива для аграрного комплексу», - сказала вона.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.