Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прикмети продовжують життя

У світі науки 8034 перегляди

Опубліковано - 26.10.2008 03:36 | Всі новини | Версія для друку

Прикмети продовжують життя
Прикмети продовжують життя
Як з'ясувала нещодавно група дослідників з Лондонського університету під керівництвом доктора Стелі Мак-Гуайр, віра в різні прикмети і забобони продовжує людям життя.

Вивчаючи і систематизуючи переконання 5460 співвітчизників в різних містах країни з травня 2004 року, учені виявили, що 93% людей 80 і більше років стверджують, що протягом життя уважно відносилися до прикмет, сновидінь і прогнозів, або, принаймні, хоч би одній прикметі вірили беззастережно.

Серед людей старше 90 років таких вже 97%. Доктор Мак-Гуайр не поспішає списувати це на те, що люди похилого віку просто впали у дитинство.

«У цьому є своя логіка, - стверджує вона, - прикмети, можливо, примушують людей бути обережнішими, ретельно обдумувати свої дії, спокійніше відноситися до вірогідності можливої невдачі, і, таким чином, захищають їх від стресу і від відчуття провини за незадовільний результат. Крім того, слідування багатьом старовинним прикметам певною мірою систематизує життя».

Думку доктора Мак-Гуайр побічно підтверджує уперта статистика: більше всього британських довгожителів проживають в Уельсі і Шотландії. Там же знаходиться і найбільша кількість забобонних людей.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.