Аратта - На головну

3 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


НАК “Нафтогаз” підтвердив російське соло на крантиках

Газоват 6584 перегляди

Опубліковано - 1.01.2009 18:25 | Всі новини | Версія для друку

НАК “Нафтогаз” підтвердив російське соло на крантиках
НАК “Нафтогаз” підтвердив російське соло на крантиках
НАК “Нафтогаз України” підтверджує припинення ВАТ “Газпром” постачання імпортного газу на територію України.

Про це повідомила прес-служба.

Повністю газопостачання перекрито на ГВС Сохрановка та частково на ГВС Суджа та Валуйки. Для забезпечення внутрішніх потреб зараз проводиться підйом газу з підземних газосховищ в обсязі 200 млн. куб. метрів на добу та використовується газ власного видобутку в обсязі 58 млн. куб. метрів на добу. Всі споживачі України повністю забезпечені.

НАК «Нафтогаз України» наголошує на виконанні всіх фінансових зобов’язань перед ВАТ «Газпром». Компанією у повному обсязі було перераховано афільованій з «Газпромом» компанії «РосУкрЕнерго АГ» кошти за газ спожитий протягом 2008 року. Таким чином на початок 2009 року НАК «Нафтогаз України» не має заборгованості перед контрагентами.

НАК «Нафтогаз України» гарантує безперебійний та безаварійний транзит російського газу європейським споживачам виключно в обсягах існуючих домовленостей, що виходять з предконтрактного переговорного процесу. Водночас, відсутність додаткової угоди щодо транспортування російського газу територією України не дозволяє Компанії:

1.Визначити Умови розрахунків за послуги з транзиту.

2.Провести митне декларування обсягів транзиту з країнами-імпортерами.

3.Гарантувати синхронну роботу ГТС України, Росії та країн ЄС.

Водночас, НАК «Нафтогаз України» вважає, що виходячи з домовленостей Президентів України та Росії та Меморандуму між Урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про співпрацю в газовій сфері від 2 жовтня 2008 р. на початок 2009 року:

1.Ставка транзиту по території України має носити обґрунтований економічний характер та мати кореляцію з загальноєвропейським рівнем.

2.Ціна на російський природний газ для України має формуватися виходячи з міждержавних домовленостей та світової кон’юнктури цін на енергоносії.

НАК «Нафтогаз України» налаштований на продовження переговорів з ВАТ «Газпром» у конструктивному руслі для вирішення зазначених питань.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.